Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mam dostępu do galerii, wyskakuje błąd [#107187] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza. Jak można to zmienić?

Pozdrawiam

Edytowane przez Radoniusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mam dostępu do galerii, wyskakuje błąd [#107187] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza. Jak można to zmienić?

Pozdrawiam

 

Elroy ciagle pacuje nad przeniesieniem starej galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed przeniesieniem forum miałem 99 postów na liczniku, po licznik pokazywał 91. Czy to jakiś inny system zliczania, czy pożarło te kilka postów w czasie przeprowadzki?

 

Elroy już tłumaczył ten problem w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się kto o to zapyta pierwszy :)

Liczba postów to dość złożona sprawa, na dokładkę zerknij jaką masz podaną w profilu jako "Całość postów" :) Będzie się różniła.

 

Stare forum nie miało poprawnej opcji synchronizacji treści. Po usunięciach, lub przenosinach nie zawsze to się dobrze synchronizowało. Teraz jest na pewno ok.

 

Różnica między profilem a widokiem na forum wynika z faktu, że mogą być fora gdzie licznik postów zostanie wyłączony. Tak się stało w wątku testowym, ale że został usunięty, to forum niebawem zrobi synchronizację i liczba będzie równa.

 

Przy okazji jedna uwaga. Takie fora jak Vbullettin, czy IPB to rozwiązania również dla dużej skali i niektóre procesy, w celach zapewnienia wydajności są wykonywane w cronie (czyli z harmonogramie zadań) cyklicznie, nie koniecznie w czasie rzeczywistym. Dlatego też nie wszystkie działania są widoczne natychmiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość wyświetlania informacji o urodzinach np pod ramką po lewo która się pojawia po kliknięciu "Wyświetl nową zawartość"? Albo ew. w stopce jak było w starym forum?

Na głównej stronie forum jest po prawej ramka z informacją o urodzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na głównej stronie forum jest po prawej ramka z informacją o urodzinach.

Wiem, tylko sęk w tym, że na stronę główną forum rzadko wchodzę. Zrobiłem sobie zakładkę nowe wiadomosci i już.

A zresztą i zakładka niepotrzebna gdy przeglądarka jest non stop odpalona - wtedy wystarczy F5 lub Ctrl-R. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że u mnie po przenosinach na nowy skrypt oznaczyło całe tematy jako nieprzeczytane i nawet kliknięcie na "przenieś do nowych postów" nie działało (to znaczy działało, bo wg bazy pierwszy post w temacie był nieczytany).

 

Oczywiście po oznaczeniu całego forum jako przeczytanego nowe posty oznaczają się już normalnie i przenosiny do nich odbywają się jak autor skryptu założył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są użytkownicy którzy:

1 - zostali usunięci (z różnych powodów)

2 - nie zostali poprawnie zimportowani ale zostaną przywróceni. Wsparcie IPSu powinno się z tym uwinąć niebawem. (z aktywnych użytkowników, niestety jedna osoba ucierpiała i jest czasowo zawieszona w próżni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo wkleja się w html (co jest możliwe) ale pisanie z takimi tagami już nie.

Wygląda to (po rozjechaniu) jak poniżej ?

 

Type: All Grain Date: 2003-05-07

Batch Size: 21,99 L Brewer: Steve Nicholls Boil Size: 25,67 L Asst Brewer: Boil Time: 60 min Equipment: Steve + 500ml Starter Taste Rating(out of 50): 41,0 Brewhouse Efficiency: 75,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.