Skocz do zawartości
elroy

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!

Rekomendowane odpowiedzi

W prawym górnym rogu postu znajdź numer (w formie #123) oraz ikonkę udostępniania. Jak klikniesz, to pojawi Ci się okienko i tam znajdziesz linka bezpośredniego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć.

Kiedyś po wejściu przypadkowo na 1 stronę tematu, można było kliknąć "przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta" czy coś w tym stylu. Teraz często wchodzę przez przypadek np. na 1 stronę ostrego dyżuru, i muszę szukać co już czytałem a czego nie. Jest gdzieś ta opcja teraz, czy trzeba wychodzić z tematu i klikać na kropkę obok jego nazwy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, tej opcji jakoś nie pamiętam, żeby z pierwszego postu dało się przejść do pierwszego nie przeczytanego...

Raczej wszystko z tego poziomu i czarnej kropki.

https://www.piwo.org/discover/unread/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Da się jakoś zrobić żeby tapatalk otwierał odpowiedni wątek z forum przy wejściu z wyszukiwarki google? Teraz otwiera się strona główna forum w tapatalku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uprzejmie proszę administratora o możliwość zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika, z wiadomych względów.

Forum blokuje, z racji możliwości 1 zmiany na 365 dni :)

#Edit - mimo komunikatu o braku możliwości, jednak się udało - także nieaktualne.

Edytowane przez MisQ
Problem rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Usuwanie pliku z galerii.

Nie pamiętam jak robiłem to dotychczas, ale teraz mam potrzebę a nie potrafię.

Po edycji szczegółów pojawia się polecenie "usuń" ale nie usuwa ani pliku ani wpisu.

Jak żyć panie, jak żyć.

Edytowane przez zasada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A podeślij linka proszę na PW to sprawdzę uprawnienia. Oczywiście własne zdjęcia powinieneś móc usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamietam że poprzednia wersja forum miała zakładki top100 i top500.  Czy obecna też ma podobną opcje? Było to bardzo wygodne do wyszukiwania, bo wyszukiwarka jak na każdym forum jest do bani. Można było sobie wejść w przeglądarce wcisnąć szukaj w tekście i wyszukać na jednej stronie czego się chciało. Jak przerobić silnik do mieszadła. Jak chmielić w kotle i w jakich temperaturach. Ile DAP dosypać do cukru kandyzowanego. Teraz trzeba latać i szukać. Taka strona z popularnymi by się mogła przydać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Undeath napisał:

Była najbardziej punktowana zawartość z tego co pamiętam. Może o to chodzi?

Właśnie właśnie. W ulubionych mam taki https://www.piwo.org/best-content/?app_tab=forums on chodził na starym forum. Nie bieduję mocno bo forum nawet nawet działa w telefonie. Tam trzeba było sobie tylko kliknąć żeby pokazywał więcej i wyszukiwać opcją znajdź w treści. Klepałem cukier i było od razu. Klepałem wycieraczki i było jak przerobić silnik. Klepałem mycie i wiem ile czego. Jak nie ma opcji to też ogarnę, biedy dużej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz jest coś takiego: https://www.piwo.org/leaderboard/?time=oldest Ranking się nazywa, ale to chyba trochę okrojna wersja tamtego postawiona na rywalizacje użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podziękować koval_blazej, teraz można szukać.Zatwm nie mam już pytań. Undeth niestety nie jest to to samo. Tamto dawało też to co ludziska pisali w komentarzach. Chyba tak jak mówisz wpisy które najbardziej się podobały. Opcja gdzie są najbardziej lubiane rzeczy byłaby dobra bo do tego się wraca. Albo jeszcze lepiej przekleić do wiki.piwo.org.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi