Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

tomek, czy w galerii mozna dodać opcję przechodzenia do następnych zdjęć z powiekszonego juz zdjęcia? teraz trzeba za każdym razem kliknąć w miniaturkę by zobaczyć duzy rozmiar - oglądając na laptopie wymaga to częstego przewijania ekranu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No włąśnie nie wiedząc czemu wizjonerzy z Invisionpower wyrzucili to z tej wersji :( Zastąpili to przeglądaniem zdjęć w dużym rozmiarze inną metodą. Znajdź ikonkę w prawym rogu z opisem Duże. Np. tu: http://www.piwo.org/.../5-edycja-2010/

Ewentualnie slideshows http://www.piwo.org/...how/category-5/

 

A jeszcze co do samej galerii, to podjąłem decyzję o uzupełnieniu jej jednak o wszystkie pozostałe elementy sprzed migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. mnie ogólnie podobała się poprzednia wersja, jedno zdjęcie promowane, pod nim widać jak na dłoni ostatnio dodane, w kategorii Browary domowe wyświetlała się lista katalogów po nazwie, po prawej. Teraz dużo rzeczy trzeba "przewijać".

 

Poza tym to przewijanie, prawdopodobnie ze względu na dużą ilość zdjęć jednorazowo, jakoś nie jest płynne. Ale to już może kwestia przeglądarki.

 

A i jeszcze jedno, brakuje mi przycisków - następny, poprzedni.

Edytowane przez WiHuRa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak wyszukać posty/tematy starsze niż rok?

Gdy wchodzę w profil i "moja zawartość" to wyświetla się informacja: "Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: 09-maj 12",

Niby w wyszukiwarce zaawansowanej można wybrać zakres dat, ale mimo że wpisałem 1.1.2007 i autora Stasiek to mi znalazł 4 strony i zakończył na 28 wrz 2012, czyli nawet krócej niż rok...

Jak to działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, bo ja muszę zaraz lecieć i będę dopiero po południu, ale sprawdź czy jak podasz dwie daty (tak żeby pole nie było puste) czy jest ok. Znalazłem Twoje posty z 2007-2008. Najwyraźniej końcowa data musi być podana i nie przyjmuje domyślnie wartości now

 

Sprawdziłem na swoich postach i ogranicza mi do 2008. Zgłoszę do producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisywałem wtedy obie daty.

Co ciekawe, jeśli się dodatkowo wybierze konkretny dział forum "np "Piaskownica piwowarska" czy "Receptury" to już chyba nie ma tego ograniczenia, bo wyświetla posty z 2008. O... w dziale "powitanie" znalazł jeden z moich pierwszych postów z 2007 więc na pewno nie ogranicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

czy jest możliwość wyśwlietlenia na 1 stronie (może być w formacie mobilnym) całego wątku który ciągnie się na x stron?

 

co chcę osiągnąć? przerzucić taką długą stronę na kindla w celu przeczytania offline w wolnej chwili (dłuższej chwili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się niestety i też ubolewam :(. Ilość postów na stronę jest ustawiana na sztywno, a funkcja drukowania działa, jak już wiesz w obrębie jednej aktywnej strony.

 

czy funkcja drukowania jest jako moduł? jeśli tak prześlij mi go - zobaczymy co się da zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.