Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Cześć.

Kiedyś po wejściu przypadkowo na 1 stronę tematu, można było kliknąć "przejdź do pierwszego nieprzeczytanego posta" czy coś w tym stylu. Teraz często wchodzę przez przypadek np. na 1 stronę ostrego dyżuru, i muszę szukać co już czytałem a czego nie. Jest gdzieś ta opcja teraz, czy trzeba wychodzić z tematu i klikać na kropkę obok jego nazwy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, tej opcji jakoś nie pamiętam, żeby z pierwszego postu dało się przejść do pierwszego nie przeczytanego...

Raczej wszystko z tego poziomu i czarnej kropki.

https://www.piwo.org/discover/unread/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Uprzejmie proszę administratora o możliwość zmiany wyświetlanej nazwy użytkownika, z wiadomych względów.

 

Forum blokuje, z racji możliwości 1 zmiany na 365 dni :)

 

#Edit - mimo komunikatu o braku możliwości, jednak się udało - także nieaktualne.

Edytowane przez MisQ
Problem rozwiązany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Usuwanie pliku z galerii.

Nie pamiętam jak robiłem to dotychczas, ale teraz mam potrzebę a nie potrafię.

Po edycji szczegółów pojawia się polecenie "usuń" ale nie usuwa ani pliku ani wpisu.

Jak żyć panie, jak żyć.

 

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam że poprzednia wersja forum miała zakładki top100 i top500.  Czy obecna też ma podobną opcje? Było to bardzo wygodne do wyszukiwania, bo wyszukiwarka jak na każdym forum jest do bani. Można było sobie wejść w przeglądarce wcisnąć szukaj w tekście i wyszukać na jednej stronie czego się chciało. Jak przerobić silnik do mieszadła. Jak chmielić w kotle i w jakich temperaturach. Ile DAP dosypać do cukru kandyzowanego. Teraz trzeba latać i szukać. Taka strona z popularnymi by się mogła przydać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Undeath napisał:

Była najbardziej punktowana zawartość z tego co pamiętam. Może o to chodzi?

Właśnie właśnie. W ulubionych mam taki https://www.piwo.org/best-content/?app_tab=forums on chodził na starym forum. Nie bieduję mocno bo forum nawet nawet działa w telefonie. Tam trzeba było sobie tylko kliknąć żeby pokazywał więcej i wyszukiwać opcją znajdź w treści. Klepałem cukier i było od razu. Klepałem wycieraczki i było jak przerobić silnik. Klepałem mycie i wiem ile czego. Jak nie ma opcji to też ogarnę, biedy dużej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest coś takiego: https://www.piwo.org/leaderboard/?time=oldest Ranking się nazywa, ale to chyba trochę okrojna wersja tamtego postawiona na rywalizacje użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować koval_blazej, teraz można szukać.Zatwm nie mam już pytań. Undeth niestety nie jest to to samo. Tamto dawało też to co ludziska pisali w komentarzach. Chyba tak jak mówisz wpisy które najbardziej się podobały. Opcja gdzie są najbardziej lubiane rzeczy byłaby dobra bo do tego się wraca. Albo jeszcze lepiej przekleić do wiki.piwo.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Wczoraj realizowałem duży upgrade całego serwisu do najnowszej wersji i gałęzi. Jest dużo zmian, będę na bieżąco wszystko weryfikował, bo wczoraj zdążyłem tylko podstawowe sprawy.  (dla lubiących czytać changelogi https://invisioncommunity.com/release-notes/440-r81/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod "Następny nieprzeczytany temat" jaśniejszą czcionką był tytuł tematu do jakiego przejdzie się po kliknięciu. Fajne to było, bo np przy przeglądaniu zapisków wiadomo było do jakiego browaru się przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.03.2019 o 22:42, elroy napisał:

Aa już wiem, gdzieś mi to mignęło w zmianach w tej wersji. Usunięto ze względów wydajnościowych. 

Słabo. Czytanie kolejnego tematu, gdy nie wiem co to za temat, a nie koniecznie przewijanie do góry jest szybkie, jest słabe.

Może można to skonfigurować?

Szczególnie upierdliwe na telefonie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rozumiem rozumiem, z tym, że nie mam na to wpływu. Poszukam ewentualnie jakieś nieoficjalnej modyfikacji.

Dokładnie ta sprawa jest opisania poniżej

 

Removed Features

  • Removed EmojiOne-style emojis due to licensing issues.
  • Removed Gravatar support due to privacy concerns and performance issues.
  • Removed password hashes when downloading a member list from the AdminCP. This is for security, to reduce the ease of obtaining sensitive data if the AdminCP is ever compromised.
  • Removed the name of the content (e.g. topic) from the “Next Unread” link which could consume significant server resources on large communities.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.