Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

ale nadal uważam że wpisywanie za dużej ilości informacji do publicznej wiadomości (założenie konta to chwila żeby mieć pełen dostęp do mapy) to trochę lekkomyślność. Z tego co pamiętam chyba Coder się przekonał, że udostępnienie za dużo może się nieprzyjemnie skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale dawniej jak pisało się posta to były takie skróty żeby szybko wstawić °C i °Blg. Dało by się to zrobić?

 

A nie byłoby wygodnie gdyby forum samo podmieniło Ci °Blg na °Blg i °C na °C ? Mniej klikania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowe, teraz każde

* C * Blg (bez spacji)

Zostanie podmienione odpowiednio na °C °Blg

 

Mam też propozycję, żeby np taki post (pierwsze podkreślenie moje, na drugim proszę przytrzymać sekundkę myszkę)

 

piana jest trochę dziwna taka jakby gąbczasta, twarda, w niczym nie przypomina piany Wyeast 1762 z pierwszego piwa do którego były te drożdże

 

Został podmieniony na

 

piana jest trochę dziwna taka jakby gąbczasta, twarda, w niczym nie przypomina piany Wyeast 1762 z pierwszego piwa do którego były te drożdże

 

Nie ingeruje to w treść postu, a wiadomo dokładnie o jakie drożdże chodzi. Nie wiem jak Wy, ale ja nie znam wszystkich symboli Wyeasta :)

 

edit: nie wiem, czy to jednak zadziała tak jak sobie wymyśliłem - odkładam do dokładnego wytestowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[#107187] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza.

 

Witam. Taki tekst mam na wejściu do galerii......norma czy jestem wyjątkiem? Może czegoś nie doczytałem ale nie mam też zdjęć które umieszczałem w swoich postach......Pozdrawiam i SZAMPAŃSKIEGO SYLWKA......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już kilka razy. Galeria w trakcie przenosin. (robię to ręcznie, dlatego tak to trwa)

 

Nie wiem, czy nie lepiej w tej kwesti zacząć nowej karty?

 

Czyli udostępnić galeriędo użytku, a zdjęcia z poprzedniej wprowadzić jako "archiwum". Przez przynajmniej dekadę na pewno nie będziemy przenosić się na nowy soft, więc w takiej kwestii można ponieść pewne straty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa nie jest w zasadzie bardzo skomplikowana, co czasochłonna :) Idea tego forum to personalizowana treść i chciałbym tego dochować. Jutro wieczorem będą już ogólne albumy, a te prywatne to jeszcze nie zdecydowałem jak zaimportować. (chodzi o wewnątrz forumowe uprawnienia do plików)

Będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące kosmetyki forum.

W widoku użytkowników tylko admin ma inny kolor nazwy, na starym moderatorzy, też mieli inny i łatwo było ich znaleźć. Jest to teraz o tyle przydatne, że gdy chcę znaleźć Dorotę, to inny kolor ułatwi szukanie. Fajnie by było, gdyby osoby dodane do znajomych też były wyróżnione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolory będą odpowiednio przygotowane, plus jeden dodatkowy którego dotychczas nie było:). Znajomych tak nie da się wyróżnić, bo to są całe grupy użytkowników. Może uda mi się to jeszcze dzisiaj uskutecznić, ale nie obiecuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się przed chwilą pojawiło na czacie:

Zostałeś wykopany z czatu

Czy to dlatego, że się długo nie odzywałem?

Tak, jeżeli 30 minut nie odzywałeś się, to tak się dzieje. (komunikat trochę brzydki, zmienię ;) ). Czas podwyższony na 1h.

 

Taki błąd pojawia się, jak aplikacja chatu nie może dobić się do głównego serwera zarządzającego licencjami. Jedyna opcja - przeczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam taki komunikat gdy chcę wejść do galerii:

[#107187] Nie posiadasz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Jeśli nie jesteś zalogowany, możesz użyć poniższego formularza.

 

(oczywiście poniżej nie ma żadnego formularza...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.