Skocz do zawartości

Jak zmienić? Gdzie jest ta opcja ? Mam problemy!


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Uprawnienia poprawione.

Widać nie do końca bo nie mogę wejść do galerii , chyba że jeszcze nie działa. Jest pięknie powitać Was w nowej wirtualnej rzeczywistości :D:okey:

PS Przydał by się przycisk na belce obok "Wyświetl nowe posty" + "Z 24h" czyli po staremu, a nie "Wyświetl nową zawartość" Starsze można wyszukać w prawej belce po wejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie do końca bo nie mogę wejść do galerii , chyba że jeszcze nie działa. Jest pięknie powitać Was w nowej wirtualnej rzeczywistości :D:okey:

PS Przydał by się przycisk na belce obok "Wyświetl nowe posty" + "Z 24h" czyli po staremu, a nie "Wyświetl nową zawartość" Starsze można wyszukać w prawej belce po wejściu.

 

Ile ja się tego u szukałem :lol: i trafiłem na "nowa zawartość" w końcu ;) Ale jest fajnie, już mi się podoba. Dużo bajerów, które się przydają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi dodatek do firefoxa do wyświetlania nowych postów i otwierania w nowych kartach:

https://addons.mozil...ddon/new-posts/

będzie działać?

 

Niestety obawiam się że nie, ale sprawdzę go (akurat teraz go nie zainstaluję)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta szara strzałka na prawej krawędzi jest widoczna, ale umożliwia włączenie prawego dodatkowego panelu z kilkoma informacjami. (min tam pokażą się urodziny, jeżeli w danym dniu jakieś będą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i można, to nie problem wywalić z szablonu, ale takie rzeczy to kwestia gustu, zatem sprawy wyglądu dopiero za jakiś czas będę szlifował. (to nie powinno Ci się od razu pojawiać, a dopiero po około sekundzie utrzymania kursora nad takim linkiem)

Prędzej zrobię dodatkowy skin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tylko pytałem z ciekawości takie gadżety doprowadzają mnie do szału ;-)

Np. w GG można to wyłączyć z poziomu ustawień użytkownika, myślałem ze tu też ale nie potrafię znaleźć, ale to nie jest pilne i pewnie się prędzej przyzwyczaję niż .... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.