Skocz do zawartości

Konkurs Stypendium z Wyboru, prośba o pomoc


czesiek1102

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To jest po prostu kpina. Moja rada jest taka nie pokazujcie się z tym na forach piwowarskich. Może jakiś onet, joemonster, gdzie ludzie nie wiedzą jak wygląda piwowarstwo domowe, bo ładując nam takie teksty tylko sprawiacie, że nóż się w kieszeni otwiera. Wstyd mi, że jesteście z PWr. :monster:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki fajny program :D . Prawie wszyscy chcą laptopa. Jak dla mnie kpina wasz projekt również. Cholera też bym chciał żeby mi za wszystko zapłacili. Rozumiem jakiś ciekawy temat magisterki i potrzebne pieniądze na jej realizację. Ale brać kasę na warzenie piwa i mówić że to wspomaganie nauki (ale wśród samych próśb o laptopa nie jest tak źle).

 

Najgorsze że dla osoby nic nie wiedzącej o piwowarstwie pokazuje je jako coś drogiego. Potrzebujecie dofinansowanie żeby móc to robić i to nie małe bo 5tyś. Ja za jedną trzecią tej kwoty mam zestaw do warzenia z palnikiem i chłodnicą + prawie gotowy HERMS z nierdzewki + zestaw kegów na 100l. No chyba że w tej kwocie jest wycieczka do belgi i próbowanie piw ale wtedy trzeba było to opisać "Wycieczka do Belgi i degustacja piwa dla dwóch osób oraz kilka gadżetów do piwowarstwa"

 

Cholera przydałby się nowy laptop studentem jeszcze jestem może się zgłoszę :)

Edytowane przez kretu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.