Skocz do zawartości

forum na piwo.org


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Długo się zastanawiałem, czy forum na piwo.org jest potrzebne...i...niestety dalej nie wiem :beer:

Biorąc jednak pod uwagę, że w ciągu tygodnia na www zarejestrowało sie 12 osób, myślę, warto zaryzykować.

Forum w obecnym kształcie to tylko propozycja - układ możemy zmienić w każdej chwili, wystarczy słówko. Na pewno czas pokaże.

Jednocześnie przepraszam tych do których trafił mail ode mnie z prośbą o ponowną rejestrację. Niestety zmusiły mnie do tego pewne aspekty techniczne.

elroy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

taka prosba z mojej strony czy mozesz zrobic cos takiego ze gdy klikam na link w forum to bedzie mi sie strona otwierala w nowym oknie czy moze to wina ustawien mojej przegladarki ale na innych forach tak sie dzieje a bylo by to zdaje sie wygodniejsze pozdrawiam i przepraszam ze glowe zawracam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka prosba z mojej strony czy mozesz zrobic cos takiego ze gdy klikam na link w forum to bedzie mi sie strona otwierala w nowym oknie czy moze to wina ustawien mojej przegladarki ale na innych forach tak sie dzieje a bylo by to zdaje sie wygodniejsze pozdrawiam i przepraszam ze glowe zawracam

Uwaga Twoja jest bardzo cenna i nie jest spowodowana ustawieniami przeglądarki. To forum tak ma :)

Oczywiście dopiszę odpowiednią poprawkę bo i mi zaczęło to przeszkadzać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie

Gotowe.

http://www.google.pl :)

A dałoby się zrobić tak' date=' żeby linki ze strony głównej również otwierały się w nowym oknie?:)[/quote']

Dałoby się, ale tego już nie będę zmieniał, bo silnik tej strony zostanie niebawem wystrzelony w kierunku Jowisza raz na zawsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam pytanie. Czy istnieje możliwość aby na stronie głównej forum znalazło się z 5-8 linijek z tematam w których dopisane zostały nowe posty?

PZDR.

Hej!

Generalnie zapewne masz na myśli podobny skrót, jak na http://www.wedlinydomowe.pl/forum/ :D

Już wyjaśniam - generalnie tak, ale nie jest to potrzebne. Wystarczy kliknąć Pokaż nowe posty od ostatniej wizyty. Link znajduje się prawym górnym rogu, na głównym ekranie forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zapewne zauważyliście, że pojawił się Asystent piwowara, który w drugim poście, w każdym wątku ma coś do dodania (choć nie zawsze ;) )

Proszę się na niego nie złościć, ma dobre intencje, więc jeżeli chcielibyście wspomóc serwis (chodzi o opłaty hostingowe) to kliknijcie w jego propozycje reklamowe :)

 

Dziękuję !

 

ps: Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam to w czytaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zauważyliście, że pojawił się Asystent piwowara, który w drugim poście, w każdym wątku ma coś do dodania (choć nie zawsze ;) )

Proszę się na niego nie złościć, ma dobre intencje, więc jeżeli chcielibyście wspomóc serwis (chodzi o opłaty hostingowe) to kliknijcie w jego propozycje reklamowe :)

 

Dziękuję !

 

ps: Mam nadzieję, że nie przeszkadza Wam to w czytaniu :)

Jednak po namyśle, akcja odwołana. Z przyczyn technicznych i lojalnościowych z Wami. Nie będziemy męczyć się w ten sposób z reklamami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witajcie

Długo się zastanawiałem, czy forum na piwo.org jest potrzebne...i...niestety dalej nie wiem :)

...minęło pół roku i już chyba wiesz :) :) :)

Edytowane przez dori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Długo się zastanawiałem' date=' czy forum na piwo.org jest potrzebne...i...niestety dalej nie wiem :)[/quote']

...minęło pół roku i już chyba wiesz :) :) :)

Dzięki Wam wszystkim, stwierdzam, że zdecydowanie było warto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.