Skocz do zawartości

Migracja - pierwszy etap


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Dzisiaj wieczorem rozpocznę pierwsze działania.

 

Forum będzie przez moment nie dostępne i pojawi się trochę w innej wersji (jeszcze nie docelowej. Ta zmiana dotyczy upgrade punbb 1.2.x -> 1.3.x).

Nie będzie dostępu do:

 

- starych wiadomości w skrzynkach na PW, więc pilne korespondencje proszę zamknąć w miarę wcześnie.

- dodawanie i zmiany w plikach w galerii.

 

Myślę zacząć około 22-23.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba zapobiegawczo zrobić kopie zapasowe czegokolwiek, czy wszystko będzie dostępne po przeprowadzce?

Na pewno nie będzie wiadomości PW, reszta wyjdzie w praniu :monster:

Oczywiście będzie jeszcze później do wiadomości archiwalnych dostęp, więc nie ma potrzeby dzisiaj robić kopi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiesko mi... ;)

Gdybym nie wiedział' date=' pomyślałbym, że to przez dzisiejsze wichury.[/quote']

 

Daje ten styl po oczach :) Jak coś znajdę na szybko innego to wrzucę :)

Nie jest tak źle, używam go zamiast normalnego oświetlenia pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebiesko mi... :)

Gdybym nie wiedział' date=' pomyślałbym, że to przez dzisiejsze wichury.[/quote']

 

Daje ten styl po oczach ;) Jak coś znajdę na szybko innego to wrzucę :)

Nie jest tak źle, używam go zamiast normalnego oświetlenia pokoju.

To się ciesz, że nie jest czerwone, bo po chwili miałbyś dziwnych gości z ulicy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli aktualne forum na punBB to tylko etap przejściowy do docelowego IP.Board ?

Dobrze rozumuje ?

 

Tak dokładnie. Konwertery z IPB nie umożliwiają importu z wersji punbb 1.2 tylko co najmniej z 1.3, stąd ten konieczny stan przejściowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to tylko moje odczucie ale zlewa mi się sygnaturka z treścią właściwą postu. Może da radę wydzielić to innym odcieniem?

Ale po co coś teraz zmieniać w wizualizacji ?

To tylko przejściowe forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :)

 

Info: Jeżeli jawią Ci się dziwne znaki w postach,czarne krzaki, pytajniki. To znaczy, że używałeś znaku ® przy nazwie Weyermann. I tak Ci już pozostanie.

 

Edit: ale poprawić ręcznie będzie można. Niestety konwersja znaków specjalnych z jakiś powodów nie chce zakończyć się poprawnie, dlatego proszę zerknąć w swoje posty, czy takowe znaki prezentują się poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wszelki wypadek informuję również tutaj :) Od jutra rozpoczynam działania, zatem w okolicach 21 nie będzie raczej już nic działało.

W piątek/sobota rano nowe forum powinno być już dostępne, pozostałe działy, jak wiki i galeria powrócą w trakcie, lub zaraz po Świętach (niestety bez prawidłowej bazy użytkowników nie mogę zrobić do końca prawidłowej przeprowadzki)

 

Ważna sprawa - czy na ten czas potrzebny jest jakiś kanał komunikacji piwowarskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.