Jump to content
elroy

Migracja - pierwszy etap

Recommended Posts

Witajcie

Dzisiaj wieczorem rozpocznę pierwsze działania.

Forum będzie przez moment nie dostępne i pojawi się trochę w innej wersji (jeszcze nie docelowej. Ta zmiana dotyczy upgrade punbb 1.2.x -> 1.3.x).

Nie będzie dostępu do:

- starych wiadomości w skrzynkach na PW, więc pilne korespondencje proszę zamknąć w miarę wcześnie.

- dodawanie i zmiany w plikach w galerii.

Myślę zacząć około 22-23.

Trzeba zapobiegawczo zrobić kopie zapasowe czegokolwiek, czy wszystko będzie dostępne po przeprowadzce?

Na pewno nie będzie wiadomości PW, reszta wyjdzie w praniu :monster:

Oczywiście będzie jeszcze później do wiadomości archiwalnych dostęp, więc nie ma potrzeby dzisiaj robić kopi.

Ok, newralgiczny moment za nami. Wszystkie posty i autorzy na swoich miejscach.

Kolejne zmiany w niedzielę.

Niebiesko mi... :)

Gdybym nie wiedział, pomyślałbym, że to przez dzisiejsze wichury.

Edited by Tomek-Pasieka

Niebiesko mi... ;)

Gdybym nie wiedział, pomyślałbym, że to przez dzisiejsze wichury.

Daje ten styl po oczach :) Jak coś znajdę na szybko innego to wrzucę :)

Trzeci ? :)

Opis w profilu trzeba na nowo ?

Edited by cianek

Tak na szybko Tomku, to powiem, że nr gg opisany jest w profilu jako AOL coś tam.

A kolory nie są dramatyczne :)

Niebiesko mi... ;)

Gdybym nie wiedział' date=' pomyślałbym, że to przez dzisiejsze wichury.[/quote']

Daje ten styl po oczach :) Jak coś znajdę na szybko innego to wrzucę :)

Nie jest tak źle, używam go zamiast normalnego oświetlenia pokoju.

Niebiesko mi... :)

Gdybym nie wiedział' date=' pomyślałbym, że to przez dzisiejsze wichury.[/quote']

Daje ten styl po oczach ;) Jak coś znajdę na szybko innego to wrzucę :)

Nie jest tak źle, używam go zamiast normalnego oświetlenia pokoju.

To się ciesz, że nie jest czerwone, bo po chwili miałbyś dziwnych gości z ulicy. :)

Czyli aktualne forum na punBB to tylko etap przejściowy do docelowego IP.Board ?

Dobrze rozumuje ?

Jak już pisałem - dodatkowe dane w profilach nie będą konwertowane i nie uzupełniajcie tego teraz bo i później ich nie będzie.

Czyli aktualne forum na punBB to tylko etap przejściowy do docelowego IP.Board ?

Dobrze rozumuje ?

Tak dokładnie. Konwertery z IPB nie umożliwiają importu z wersji punbb 1.2 tylko co najmniej z 1.3, stąd ten konieczny stan przejściowy.

ja bym tak zostawił, ładnie jest, jasno, oczy mi się nie męczą :)

Po roku się okaże, że najwięcej prądu to Twój monitor zużywał, biały kolor wyświetlając :);)

Może to tylko moje odczucie ale zlewa mi się sygnaturka z treścią właściwą postu. Może da radę wydzielić to innym odcieniem?

To wszystko chwilowe, w miarę możliwości nie przejmuj się wyglądem. Będzie przyjaźniej :)

Może to tylko moje odczucie ale zlewa mi się sygnaturka z treścią właściwą postu. Może da radę wydzielić to innym odcieniem?

Ale po co coś teraz zmieniać w wizualizacji ?

To tylko przejściowe forum.

Nie :)

Info: Jeżeli jawią Ci się dziwne znaki w postach,czarne krzaki, pytajniki. To znaczy, że używałeś znaku ® przy nazwie Weyermann. I tak Ci już pozostanie.

Edit: ale poprawić ręcznie będzie można. Niestety konwersja znaków specjalnych z jakiś powodów nie chce zakończyć się poprawnie, dlatego proszę zerknąć w swoje posty, czy takowe znaki prezentują się poprawnie.

Na wszelki wypadek informuję również tutaj :) Od jutra rozpoczynam działania, zatem w okolicach 21 nie będzie raczej już nic działało.

W piątek/sobota rano nowe forum powinno być już dostępne, pozostałe działy, jak wiki i galeria powrócą w trakcie, lub zaraz po Świętach (niestety bez prawidłowej bazy użytkowników nie mogę zrobić do końca prawidłowej przeprowadzki)

Ważna sprawa - czy na ten czas potrzebny jest jakiś kanał komunikacji piwowarskiej?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.