Skocz do zawartości

Akcja - Zamawiam Świątecznego Portera Bałtyckiego


pioturek

Rekomendowane odpowiedzi

Informacja dla osób chcących spróbować Świątecznego Portera Bałtyckiego warzonego przez Szymona (sziszi?ego) w browarze "Czenstochovia".

 

Piwo to można oczywiście kupić w browarze, ale proponujemy rozwiązanie dla osób, które nie mogą się do Częstochowy wybrać i dodatkowo, co bardzo istotne, są cierpliwe. Ponieważ piwo jest naprawdę dobre i zasługuje naszym zdaniem na to że powinno go spróbować, tak jak GCH z Żywca wielu, to organizujemy akcję zebrania zamówień na Świąteczny Porter Bałtycki.

 

Browar zagwarantował nam (członkom Bractwa Piwnego) dostępną pewną ilość butelek portera. Wstępnie jest to 50 sztuk.

 

Cena butelki 0,5 l to 10 zł (i jest to cena Browaru Czenstochovia). Butelki opatrzone są okolicznościową etykietą i banderolą. Każda banderola jest ręcznie numerowana i ma też wpisaną datę: ?Spożyć przed 24.12.11?

 

Piwo jest niefiltrowane i niepasteryzowane, ekstrakt początkowy 22 Blg, zawartość alkoholu ok. 9%.

 

Numeru na banderoli nie można będzie sobie wybrać.

 

Bardzo ważne: Odbiór piwa możliwy będzie tylko osobisty na imprezach takich jak : zlot piwo.org, Festiwal Dobrego Piwa we Wrocławiu, Birofilia w Żywcu czy nasz konkurs w czerwcu w Częstochowie.

 

Można zamawiać więcej niż 1 szt piwa, z tym, że jeżeli ilość sztuk zamówionego przez osobę chętną piwa uniemożliwi innych chętnym zakup zastrzegamy sobie prawo do redukcji zamówienia.

 

Proponujemy zainteresowanym zakup medalowego piwa na następujących zasadach:

 

1. Złożenie zamówienia poprzez wysłanie e-maila na adres ckpdbp@wp.pl

 

Tytuł wiadomości: Zamawiam Portera Bałtyckiego

W treści: Imię, Nazwisko, (nick) ,nr telefonu, ilość zamawianych sztuk, miejsce odbioru osobistego (patrz wyżej !).

 

2. Po otrzymaniu od nas (przez e-mail) potwierdzenia Waszego zamówienia, trzeba będzie wpłacić należność na prywatny nr konta podany w potwierdzeniu.

 

3. My po otrzymaniu wpłaty wysyłamy wiadomość że pieniądze wpłynęły, kupujemy Świątecznego Portera Bałtyckiego i już w tym momencie Wasze piwo cierpliwie będzie na Was czekać.

 

Przypomnę jeszcze raz : butelek jest 50 i decyduje kolejność zamówień.

Termin składania zamówień do wyczerpania puli jednak nie dłużej niż do 19 grudnia 2011 włącznie.

 

Po wyczerpaniu puli podamy ten fakt jak najszybciej się do wiadomości na forum.

Wszystkie ewentualne pytania proszę kierować wyłącznie na ckpdbp@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sytuacja z zamówieniami jest taka że zamówień wpłynęło na kilka sztuk więcej niż w dogadanej z Czenstochovią puli. Ponieważ nie jest tego dużo więcej, to pozostajemy jednak przy końcowym terminie składania zamówień czyli do końca dzisiejszego dnia. Może nie będzie z tą nadwyżką problemu i nikt nie odejdzie z kwitkiem ;).

Jutro będziemy rozmawiać z Browarem w tej sprawie i co z rozmowy wyniknie zobaczymy.

 

Ponieważ pojawiają się pytania o potwierdzenia przyjęcia zgłoszeń to dopiero jutro (czyli po zamknięciu listy) wszyscy którzy zgłosili się na e-mail ckpdbp@wp.pl dostaną takie potwierdzenie i dane dotyczące wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam mieszane uczucia. Niby chciałbym tego piwka spróbować, ale z drugiej strony, taka akcja średnio mi się podoba. Czy forum jest do takich akcji przeznaczone? Do robienia pieniędzy? A może przesadzam? Jednak coś mi tu "nie halo" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mam mieszane uczucia. Niby chciałbym tego piwka spróbować, ale z drugiej strony, taka akcja średnio mi się podoba. Czy forum jest do takich akcji przeznaczone? Do robienia pieniędzy? A może przesadzam? Jednak coś mi tu "nie halo" :/

Jeśli masz chęć i możliwość to najlepiej zajrzyj sobie do browaru i spróbuj piwa. Gdybym ja się zastanawiał i mógł to pewnie bym tak zrobił. Ale jeśli nie masz możliwości to ta akcja daje taką szansę. Koniec kropka.

Nikt poza browarem ( a pomysł nie wyszedł z browaru) na niej nie zarabia bo takie same pieniądze zapłacisz za to piwo w Czenstochovii.

Co do pytania o miejsce. Gdzie widzisz właściwe i lepsze na takie ogłoszenie? Temat wisi na forum od czwartku i admin czy moderatorzy go nie zamknęli więc chyba nie odstaje zbytnio od charakteru - mam nadzieje :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie zwiększyć ilość dostępnych butelek :(

Wszyscy zamawiający powinni otrzymać już e-mail z informacjami o wpłacie. Proszę się więc sprężyć bo termin jest krótki do 22.12.2011 włącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Do tych którzy w zamówieniach na Śwąteczny Porter Bałtycki warzony w browarze Czenstochovia wskazali miejsce odbioru we Wrocławiu wysłane zostały e-maile z przypomnieniem.

Jeśli przypomnienia by jednak nie dotarły, to aby wszystko poszło szybko i sprawnie proponujemy nas znaleźć w sobotę 12 maja o godz.15.00 do 15.30 przed wejściem do lochów.

 

Jeśli coś się zmieniło z Waszej strony w kwesti odbioru piwa we Wrocławiu to prosimy o taką informację na ckpdbp@wp.pl - (istnieje jeszcze możliwość odbioru w Żywcu w czerwcu).

 

Jeśli nic sie nie zmieniło to do zobaczenia w sobotę :)

 

W razie problemów z pocztą, proszę o PW to podam dodatkowo nr telefonu do osoby od nas, która będzie na miejscu żeby nie było problemów z odnalezieniem się w tłumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.