Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Żywiec Porter. Warka nienajlepsza, bo wrześniowa, ale 3,33 za sztukę z kartą Delikarta przy zakupie 3 w Delikatesach Centrum to oferta nie najgorsza. Mityczny już Porter od Książęcego jest za 5,79 w Deilkatesach, w Stokrotce jak 3,8, ale znikalski, zaś w TESCO wszedł na 5,99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Belgia w dobrym składzie od czwartku w Lidl'u. Piraat za 4zł, GD za 5zł, Tripel Corsendonk za 5zł. Poza tym francuski ulep z nieistniejącego opactwa 0,75 za dychę, oraz dość duży wybór polskich (Milkołak, Król lata, Wojtek, Długi weekend, Hula Hop), ale ceny nominalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

Również powrót GD i Piraat'a. Można kupować na sztuki, nie trzeba 4-pakami. GD fatalny (w dodatku podany w składzie karmel), Piraat na jutro. Z anglików ruszyłem Brakspear-rozczarowanie może nie, ale bez fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Absolutnie nie market, wręcz przeciwnie, bo mój osiedlowy mały spożywczak/warzywniak ( https://goo.gl/maps/U8GnebMamUHRBxJh9 )

Mają  American Barleywine z AleBrowaru po 5zł/flaszka. Tak to koniec terminu (31.07.2019) no ale hej to jest barleywine 24°Plato, 9,8%ABV … to nie jest piwo które nie może leżeć… no i poleżało. :D

Goryczki wciąż sporo, słodyczka była tam od samego początku :D za taką cenę… :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 29.05.2019 o 15:43, zasada napisał:

 

Dziś kupiłem za 24zł ten zestaw. Stało tam jeszcze około pół palety, więc pewnie gdzie indziej też nie powinno być problemu z kupnem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Cytat

Tylko w czwartek klienci, którzy kupią 12 piw drugie tyle odbiorą gratis.

...

Biedronka informuje, że klienci będą mogli "mieszać dowolnie" piwa butelkowe, których dotyczy promocja. Z ulotki dowiadujemy się, że chodzi o produkty sprzedawane pod markami Somersby, Carlsberg, Książęce, Karmi, Desperados, Lech Free oraz Heineken (w różnych wariantach). Łącznie promocją objętych będzie 31 różnych piw.

Aby zapobiec wykupywaniu piw w hurtowych ilościach, Biedronka wprowadziła limit maksymalnie 24 na paragon (w tym 12 gratisowych). Przy zakupie 24 butelek, 12 najtańszych sprzedane zostanie w gratisie.

Promocja obowiązywać będzie wyłącznie w czwartek do końca dnia, do końca możliwości sprzedaży alkoholu (w niektórych lokalizacjach zakaz od godziny 22 obowiązuje zakaz sprzedaży napojów alkoholowych), lub do wyczerpania zapasów.

https://next.gazeta.pl/next/7,173953,25909373,biedronka-przyciaga-klientow-majowkowymi-promocjami-12-piw.html

i https://cdn.biedronka.pl/__2020/T17B/regulaminy/Oszczedzaj_polowe_lista_piw_30_04.pdf

 

12 Karmi i 12 Ciemnych Łagodnych powinno się udać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Po długiej, bardzo długiej przerwie, powrót belgów do Lidl'a. Zestaw tym razem, 6 piw, 35zł, Piraat normalny i triple hop, GD zwykły i 9000, Bornem dubbel i tripel (nie znam). Na sklep dają bardzo mało, dwa pudełka po 4 zestawy, myślę, że w tych ciężkich czasach, warto się udać, nabyć i wystawić laurkę jak to czyniliśmy drzewiej; taka iskierka normalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
1 godzinę temu, piwerko napisał(a):

w Biedronce piwo w puszce Warka Export 6x500 ml - za 1,99 zł za puszkę

 

Jak będzie po 9 groszy za puszkę to kupię. Naprawdę. Obiecuję.

Pozdrawiam, Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wizi napisał(a):

Planujesz zarabiać na złomie z puszek? Przy takiej cenie miałbyś jakieś 50% zysku.

Podobno piwo w misce na ogrodzie wabi ślimaki, a skurczysyny wcinają mi sałatę i nawet nie podziękują. Mojego mi szkoda.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.