Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

nie no spokojnie, zawsze można zainwestować w naukę, kupić przetestować i podzielić się z nami opinią podzielić :)

 

Ja bym te trzy wersje weizenów i schwarzbiera chętnie spróbował.

Koleżanka z pracy jakiś czas temu przywiozła mi Sachsengeld Pils i Landbier - po sprawdzeniu na BA i RB jakieś marketówki - i okazały się solidnymi piwami grillowymi. Przy tych cenach podejrzewam, ze może być podobnie.

Edytowane przez zasada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie no spokojnie, zawsze można zainwestować w naukę, kupić przetestować i podzielić się z nami opinią podzielić :)

 

Ja bym te trzy wersje weizenów i schwarzbiera chętnie spróbował.

Koleżanka z pracy jakiś czas temu przywiozła mi Sachsengeld Pils i Landbier - po sprawdzeniu na BA i RB jakieś marketówki - i okazały się solidnymi piwami grillowymi. Przy tych cenach podejrzewam, ze może być podobnie.

 

Piłem wczoraj tego hefe-weizena ze Stephansbrau i jak dla mnie był całkiem dobry. Za tą cenę polecam spróbować. 

 

Byłem też wczoraj w dwóch Żabkach i niestety nie było piw z Grodziska   :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie no spokojnie, zawsze można zainwestować w naukę, kupić przetestować i podzielić się z nami opinią podzielić :)

 

Ja bym te trzy wersje weizenów i schwarzbiera chętnie spróbował.

Koleżanka z pracy jakiś czas temu przywiozła mi Sachsengeld Pils i Landbier - po sprawdzeniu na BA i RB jakieś marketówki - i okazały się solidnymi piwami grillowymi. Przy tych cenach podejrzewam, ze może być podobnie.

 

Piłem wczoraj tego hefe-weizena ze Stephansbrau i jak dla mnie był całkiem dobry. Za tą cenę polecam spróbować. 

 

Byłem też wczoraj w dwóch Żabkach i niestety nie było piw z Grodziska   :(

 

 

przykro mi ale nie mógł być dobry bo nie kosztował przynajmniej tych 8 złotych. a tak serio - podpisuję się pod tym, bdb piwerko pod grilla (hafeweizen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem też wczoraj w dwóch Żabkach i niestety nie było piw z Grodziska   :(

Te piwa nie są na półce z piwami albo w lodówce, one stoją na półce z promocjami - tak było przynajmniej w tej Żabce w której je kupiłem. Już miałem wychodzić bo myślałem, że nie ma tych piw, ale na szczęście w ostatniej chwili je wypatrzyłem. Ewentualnie można zapytać sprzedawcę.

Edytowane przez damian_zg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Piotr i Paweł

Raduga - Session IPA i Lemongrass American Wheat w zawrotnej cenie 1,99 zł. Data ważności do końca lipca. 

 

Edit - Session IPA bardzo dobre :) Chyba się wrócę do sklepu i kupie ze 3 skrzynki :D 

Edytowane przez Pindin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pszenica także wchodzi. Dla mnie ciekawostką jest też wysokość kaucji w Tesco - w innych sklepach od dawna żywcówki po 0,50, a w Tesco wciąż 0,35 PLN.

Akurat gościu tam wykładał piwa, pytałem, to mówił, że raczej pszeniczne nie wchodzi do promocji. Pewnie zmyliło go to, że stało na innym regale. Nie wnikałem, bo i tak nastawiłem się na portery. A z tą kaucją to też ostatnio słyszałem, że jest już po 50gr. To jak to w końcu jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wiedziałem czy zamieścić tu, czy w dziale lol    ;)  .  Chociaż z ciekawości chyba kupię. A dodatkowo to polecam filmy z kanału Birofile - vlog o piwie, co czwartek filmowy przegląd promocji, 

post-15266-0-06611200-1502304925_thumb.jpg

post-15266-0-39419900-1502304965_thumb.jpg

Edytowane przez darinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem to piwo z ciekawości. Faktycznie jest z Browarów Łódzkich. Okazało się, że na puszce nie ma informacji o ekstrakcie, a wszystkie znaki w internecie (w tym ratebeer) wskazują, że piwo ma jednak ekstrakt 20*. Czyli po prostu normalne piwo, a to w ulotce jest błąd. Czyli mamy ,,barley wine" z 2 złote. Dobrze, że mam 2 puszki to jedna pójdzie na leżak   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czyli mamy ,,barley wine" z 2 złote.

Polish Imperial Lager! My tym piwem otwieramy oczy niedowiarków!

Tygrys był dzielnicową legendą - mieszkałem w kwadracie jednego ze sklepów firmowych BŁ.

Nigdy nie miałem okazji próbować, opierając się na opiniach z B.Biz od znośnego piwa mocnego do szmacianego ścierwa.

Może czas spróbować? Biały porter, pies jego tralala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krafty wchodzą do Lidla! Rowing Jack z Ale Browaru od 17.08. Podobno będzie krótko na półce...

Ponadto BestBir - Cytryna.

 

cena szczerze powiedziawszy nie powala, ale myślę że ludzie mieszkający z dala od kraftosklepów się ucieszą. Bestbira nigdy nie próbowałem, ale sama etykietyka mi wystarczy  :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jankes po 4zl to chyba jedyna sensowna propozycja w tym przedziale cenowym. No chyba że się zepsuł - ostatnio piłem jakieś 2 lata temu. Jutro kupię i przetestuje. W biedronce wpust jakiś piw po 4 zł - ale boję się spróbować. Piłem od nich bananowe I to było chyba pierwsze piwo od paru lat co je wylałem prawie całe do zlewu.

 

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Od dziś w Lidl'u Brytania, okrojona mocno, ale są ciekawostki. Za 7zł jest piwo irlandzkie z browaru Rye River Brewing Company z Kildare, warzone dla Lidl'a, jest Ginger Grizzly od Wychwood'a jako Hatherwood za 6zł, za 4zł są piwka z Marston's, Pedigree Amber Ale i EPA (takie nowofalowe bezalkoholowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.