Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel mi mówił że w Tesco można dostać szklankę sprzedawaną jako dedykowana do żywiec saison, (czyli de facto craft master one) za 10zł bez konieczności kupowania piwa.

 

Potwierdzam były. Są też shakery 0,3 l i do białego szklanki w tej samej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Kumpel mi mówił że w Tesco można dostać szklankę sprzedawaną jako dedykowana do żywiec saison, (czyli de facto craft master one) za 10zł bez konieczności kupowania piwa.

Potwierdzam były. Są też shakery 0,3 l i do białego szklanki w tej samej cenie.

Drogo panie,w Kaliszu kupiłem po 7 peelenów 0,3l.

 

Wysłane z mojego V9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Delikatesach Centrum bardzo dobra promocja na żywce. Nieważne jaki, nawet porter, 3,39. Ponieważ obowiązuje kwestia zwrotności, najtaniej wychodzi wziąć porterki z półeczki i mieć o parę więcej zwrotek. Ja za 5 porterów z 8 zwrotkami zapłaciłem 16zł, taniej nie widzę. No i jest to tańsza promocja niż aktualna w TESCO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Delikatesach Centrum bardzo dobra promocja na żywce. Nieważne jaki, nawet porter, 3,39. Ponieważ obowiązuje kwestia zwrotności, najtaniej wychodzi wziąć porterki z półeczki i mieć o parę więcej zwrotek. Ja za 5 porterów z 8 zwrotkami zapłaciłem 16zł, taniej nie widzę. No i jest to tańsza promocja niż aktualna w TESCO.

Z ciekawości: po cholerę Ci portery z żywca? Warzę rzadko, pewnie dużo rzadziej niż Ty, a mimo wszystko połowę muszę rozdawać bo nie jestem w stanie wypić tego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkich żywców, porter jest najbardziej pijalny, więc za tę cenę sprawdza się jako piwo codzienne, regularne, własne portery są tylko od wielkiego święta, co trzeba to się rozda, i owszem, ale żeby nie być w stanie wypić własnego piwa, które się nawarzyło? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

64/8 = 8 Tak tylko na podstawie liczb w profilach.

Twoje wyliczenie wykazuje, że kolega ma 8 razy więcej warek niż ja, a czy warzy częściej? Myślę, że tutaj może być różnie. Pierwsza warkę uwarzyłem w sierpniu tego roku, mamy grudzień i mam 7 warek na koncie ;)

 

Bogi ja Ci powiem, że dla mnie stwierdzenie piwo codzienne jest strasznie gryzące. Bardzo źle i niebezpiecznie mi się kojarzy. Piję 2-3 piwa tygodniowo, przy "święcie" piję do 5 w tygodniu. Dlatego dziwię się, że jak ktoś warzy to jeszcze coś kupuje. Często widzę fajne piwka w sklepie, ale w domu tyle do wypicia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

64/8 = 8 Tak tylko na podstawie liczb w profilach.

Twoje wyliczenie wykazuje, że kolega ma 8 razy więcej warek niż ja, a czy warzy częściej? Myślę, że tutaj może być różnie. Pierwsza warkę uwarzyłem w sierpniu tego roku, mamy grudzień i mam 7 warek na koncie ;)

 

Bogi ja Ci powiem, że dla mnie stwierdzenie piwo codzienne jest strasznie gryzące. Bardzo źle i niebezpiecznie mi się kojarzy. Piję 2-3 piwa tygodniowo, przy "święcie" piję do 5 w tygodniu. Dlatego dziwię się, że jak ktoś warzy to jeszcze coś kupuje. Często widzę fajne piwka w sklepie, ale w domu tyle do wypicia...

 

To jak od sierpnia to w okresie od założenia browaru częściej od kolegi Bogi.

Koniec czepialstwa ;)

 

W temacie - piję mało ale nie wyobrażam sobie pić tylko własną produkcję. Za dużo ciekawego się dzieję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W Lidl'u zestaw Petrus, 3 piwka starzone w beczce i kwaśne oraz 3 standardowe, blond, dubbel i tripel. Ma być oficjalnie od jutra, ale dziś już zostało 17 pudełek, więc radzę się spieszyć! Gratka zwłaszcza dla uczestników wczorajszego Zlotu, gdzie mogliśmy pokosztować i flanders ale i flanders ale z wiśniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piwo uwarzone przez Browar Jan Olbracht Rzemieślniczy z Piotrkowa Trybunalskiego, leżakowane w beczce po Jack Daniel's , brandy, koniaku, czerwonym winie i bourbon'ie. Które jest w gazetce?

(opis producenta)

Piwo długo dojrzewające, leżakowane w drewnianych beczkach po szlachetnych, mocnych alkoholach, co potęguje złożony charakter trunku. Połączenie dwóch stylów piwnych z najwyższej półki - angielskiego Barley Wine i belgijskiego Quadrupla. Pierwszy z nich to gładkość, karmelowa słodycz i pełnia, najważniejsze cechy drugiego to owocowo-korzenne aromaty z wyraźną, lecz nie dominującą nutą alkoholową. Ciesz się pełnią aromatów i smaków powstałych na etapie fermentacji i leżakowania.
Piwo pasteryzowane, niefiltrowane.
Receptura Krzysztof Juszczak.
Skład: woda; słody jęczmienne i pszeniczne; owies i pszenica niesłodowane; granulat chmielowy, drożdże piwowarskie; przyprawy.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

https://www.beeradvocate.com/beer/profile/48/155/

 

sam browar tak go określa

 

Dodam jeszcze, że cała belgia już jest w Lidl'u (tylko kożlak nie wchodzi), no i Gauloise jest blondynką, a nie bursztynką. Zainteresowanie średnie, biorą pojedyncze sztuki.

 

Kożlak wchodzi jako czteropak, więc się nie zdziwcie, resztę można pojedynczo.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.