Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

W Carrefour'rze torba jest za grosz, ale nie o tym. W Lidl'u, bo mi zbudowali vis-a-vis bloku, jest Guinness za 4,99, ten najgorszy, puszkowy draught, ale jak przecenią, to ktoś może skorzystać, jest Benediktiner Weissbier za 4, Budweiser wydany na 120-lecie browaru 2,22 i od dziś ma być Argus Porter znowu na przecenie. Poza tym w następnym tygodniu za 3,5 można się spodziewać Bazanta jasnego i ciemnego, a już dziś, jak są fani komesów w szatach myśliwych, to Łowcze po 3,5zł.

 

Inne promocje-usiłuję załatwić LANE, ciemne, mocne, znane bardzo dobrze, piwo, w cenie adekwatnej dla lokalu w Millenium Hall, trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w szczawieńskim Makro jeszcze parę zestawów szkła jest, wczoraj kupowałem na "zlecenie". Więcej jest "IPA Glass" niż "Koneser". 

Jeśli ktoś by chciał, aby mu pomóc w zakupie a wybiera się 19stego do Świdnicy - mogę pomóc.

post-3060-0-82959300-1449820263_thumb.jpg

post-3060-0-51374000-1449820298_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli ktoś szuka płatków - w Bi1, dawny real wczoraj kupowałem po 1,60zł za 600g (nie wiem do kiedy promocja). Rożne płatki - owsiane, żytnie na 100% bo te brałem. Nie wiem czy dotyczy wszystkich sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że stosunek jakość/cena jest więcej niż zadawalający, zwłaszcza, że można mieć IPA Glass chyb coś ok 3zł. Nie żal jak się stłucze. Bo stłuczenie takiego zaboli http://www.kufler.pl/ipa-glass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Makro w Długołęce ktoś był i może potwierdzić dostępność? Czy mowa o tym przy Krakowskiej?

edit: Eh, pomyliło mi się makro z selgrosem :)

Edytowane przez udarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że stosunek jakość/cena jest więcej niż zadawalający, zwłaszcza, że można mieć IPA Glass chyb coś ok 3zł. Nie żal jak się stłucze. Bo stłuczenie takiego zaboli http://www.kufler.pl/ipa-glass

Popieram, używam krośnieńskiego IPA Glass już od dłuższego czasu i nic się nie dzieje. IMO rewelacyjny stosunek cena/jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj sprawdzić wrocławski Leclerc i niestety nie było Prunum ale za to dorwałem Porter Komesa w butli 0.75 za 9,99zł, było jest kilkadziesiąt kartonów. Swoją drogą pierwszy raz byłem w tym sklepie od ładnych paru lat i jestem bardzo zaskoczony tak szeroką ofertą piw, ten market pod tym względem wygrywa.

Edytowane przez udarr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na tym przykladzie widze kolejny dowod na pewna prawidlowosc jakim rzadzi sie waski swiatek naszego 'craftu'. Normalny czlowiek pijac piwo chce sie napoic, spedzic milo czas wypijajc ich kilka ze smakiem (nie mam na mysli zuli dajacych w palnik).

Natomiast wzorowy milosnik craftu ubostwia jak jest oczywiscie duzo chmielu i po drugie, co bedzie przedmiotem mojego wywowdu, jak jest duzo blg. Zrobienie ciekawego piwa na malym blg jest oczywiscie duzo wieksza sztuka niz to samo na "Imperium". Poprawne odfermentowanie to tylko kwestia cukrow prostych i odpowiedniej populacji drozdzy + temperatury. Te wszystkie historie o stopniowym dokladaniu cukrow traca zupelnie racje bytu kiedy uzyje sie odpowiednio zarlocznego szczepu drozdzy, ktory przy odpowiedniej temperaturze i populacji startowej zezre wszystko do podlogi (fermentowalem piwa szczepami saccharomyces, ktore bez zadnej mojej atencji osiagaly odfermentowanie pozorne na poziomie 90-92 %).

Potem oczywiscie dostaje sie piwo wyraziste, pelne smakow i aromatow ,no ale zadna to niespodzianka skoro po pierwsze drozdze mialy wiecej skladnikow do fermentacji, nie mowiac juz o bezposrednim przelozeniu ilosci slodu i chmielu na smak oraz jego intensywnosc.

I tak wlasnie jakims wielkim kultem ciesza sie wszelkie Imperia, ktore wala w czajniki i zmysly, bo po prostu musza, a nikt nie zwraca uwagi na mniejsze piwa, ktore wymagaja od piwowara duzo wiecej zeby lsnic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na półki wystawili w piątek, więc nie wiem jak teraz. Zainteresowanie było nikłe, ale może się ludzie zorientowali w trakcie, w końcu 2gi dzień od wystawienia. Na półkach było po pół półki do tyłu po 2 sztuki, czyli na jednej około 10 piw spokojnie. Do tego dochodzą te, które były w kartonach, ale jak byłem po 15ej, to kartony już były wyniesione i co nie co wystawione, więc albo dokładać będą stopniowo, albo się po prostu rozeszło.

Edytowane przez Bogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na półki wystawili w piątek, więc nie wiem jak teraz. Zainteresowanie było nikłe, ale może się ludzie zorientowali w trakcie, w końcu 2gi dzień od wystawienia. Na półkach było po pół półki do tyłu po 2 sztuki, czyli na jednej około 10 piw spokojnie. Do tego dochodzą te, które były w kartonach, ale jak byłem po 15ej, to kartony już były wyniesione i co nie co wystawione, więc albo dokładać będą stopniowo, albo się po prostu rozeszło.

pewnie na alledrogo się pokaże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.