Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jedynym wartym prawdziwej uwagi z tej oferty jest Gulden Draak. Jesli ktos lubi dubble to Corsendonk Pater tez jest dobry.

Poza tym, o zgrozo, maja blad w gazetce - Corsendonk Summum Goudblond to jasne piwo - jest na etykiecie (blond) a w opisie podali "klasztorne ciemne ale'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To które piwko byście polecili dla piwowara, który nigdy nie smakował piwa belgijskiego, a chiałby się przekonać, że warto takie uwarzyć? :)

Gulden Draak i Piraat-bo to jest IPA, choć mało osób o tym wie, więc warto zobaczyć belgijskie podejście (które nie jest angielskie, ale jest dość rozsądne), Corsendonk ten z Matką Boską, jak złamiesz ich kod, to będzie piwo cud, miód, ultramaryna, zresztą przepis gdzieś tam krąży po internetach. Petrusy na specjalną okazję, ale żeby sobie zrobić przegląd (warte zaznaczenia jest to, że w zestawie mamy aż 2 piwa beczkowe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obkolędowałem lidle w okolicy, w Rumi przykładowo dojechała tylko część oferty (pytałem, wystawili co mieli), w Gdyni na Grabówku trafił się komplet.

Taka uwaga, np. Gulden Draaka były dwa kartony po sześć czteropaków. Nie za dużo.
 

post-5733-0-79261700-1427048988_thumb.jpg

Edytowane przez krzychu_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zdam relację.

Ja też śmignę, jak będą fajne pudełka to zaczerpnę :) Tydzień niemiecki jest u mnie jeszcze w postaci kilku mocnych pudełek (po but. krachlowych). Chiński tydzień miał sporo kratownic i koszyczków (zaczerpnąłem sporo). Czeski miał kiepskie pudełka ale mam dwa. Do zobaczenia jutro w Lidlu po pudełka :smilies: (jedno lub dwa piwa kupię)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lidl zawsze wrzuca piwa z poniedziałkowej gazetki w niedzielę pod wieczór. Jeśli towar przechodzi przez kasę to możesz kupić w sobotę :). Ktoś wie czy gdzieś w okolicach Chorzowa wrzucili Gulden Draaka? U mnie nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie piwka są, zainteresowanie minimalne. Gulden Draak i Piraat, wraz z Leute są schowane w pudełkach, zawalone sokami, na dziale z alkoholem. Piwka  piwkami, ale spotkanie z http://www.piwo.org/user/9709-dzeju/bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, kupiłem dwa: 1.Corsendonk Pater Dubbel Ale (data ważności 2018r,takiej daty jeszcze nie widziałem na piwie) i 2.Petrus Dubbel Bruin (2017r). Pudełek brak :( sztancowane 4-paki. Trzeba rozrywać kraftkarton aby wyjąć butelkę, bez sensu ale tak jest. W zasadzie to tyle z zakupów. Czas na hamerykańskie piwa w tygodniu USA kiedyś, może będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, kupiłem dwa: 1.Corsendonk Pater Dubbel Ale (data ważności 2018r,takiej daty jeszcze nie widziałem na piwie) i 2.Petrus Dubbel Bruin (2017r). Pudełek brak :( sztancowane 4-paki. Trzeba rozrywać kraftkarton aby wyjąć butelkę, bez sensu ale tak jest. W zasadzie to tyle z zakupów. Czas na hamerykańskie piwa w tygodniu USA kiedyś, może będą :)

 

"kraftkarton", zdania bez czasowników - założyć temat o polskich znakach diakrytycznych... i jeszcze go sobie z sygnaturę wrzucić. wstyd -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ktoś wie czy gdzieś w okolicach Chorzowa wrzucili Gulden Draaka?

Na Bytkowie chyba mają :)

 

EDIT

 

Chyba jednak nie mieli :(

Na Kościuszki w końcu się pojawiły. Mam dwie butelki :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.