Skocz do zawartości

Piwne promocje w supermarketach


Usiu

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem podobnego wątku, ale nie znalazłem.

 

Dzisiaj czytałem gazetkę Carrefoura i zobaczyłem takie promocje na piwa:

cXIW.jpeg

 

oraz Złote Bażanty za 3,49zł

 

 

Dodatkowo w Lidlu:

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-6714AC1E-3CD1EA3D/lidl_pl/hs.xsl/4182_23375.htm

921161bb7d7d4b4fabaa213.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale piwo nie tylko domowej roboty pijecie? :smilies:

No zdarza się, ale rzadko, oj rzadko. O... wiem: np w Żywcu na Birofiliach to tak... tam oprócz domowych sporo też innych się pije, ale tak generalnie to po co pić sklepowe skoro w piwnicy większość ma do wyboru piwa z przynajmniej kilku/kilkunastu swoich warek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A propos piwa z Lidla... Moja Pani wiedząc jak bardzo lubię pszeniczne, kupiła w Lidlu parę flaszek Paulanera, za jedyne 3.99 za butelkę. Jakie było moje zdziwienie, kiedy to po nalaniu do pokala, chcac rozkoszowac sie zapachem klasycznej pszenicy, wciagnałem w nozdrza jej zapach.... Odrzuciło mnie niemiłosiernie, waliło bowiem nieziemsko siarkowodorem, normalnie zgniłe jaja. Wszystkie 6 flach poszło w kanał. Nie do wypicia. Jak sie okazuje promocje nie biora sie z nieba, a prezentow nikt niestety nie robi. Dobry Paulaner Kosztuje u nas przecietnie ok 5-6pln zatem wszelkie promo sa podejrzane. Czesto bywam w okolicach Swinoujscia. Czasami zajade do niemieckiego Albeck'u do miejscowego spozywczaka aby kupic skrzyneczke. Teraz własnie rozkoszuje sie swiezym smakiem Dunkelweizena, tez Paulanera, za jedyne 17 Euro za 20 flach+skrzynka(taka fajna składana na dwie częsci) De facto, jeszcze większa promocja, wychodzi 3.65 pln za flachę wliczajac skrzynke... Co z ta za......ną Polską.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos piwa z Lidla... Moja Pani wiedząc jak bardzo lubię pszeniczne, kupiła w Lidlu parę flaszek Paulanera, za jedyne 3.99 za butelkę. Jakie było moje zdziwienie, kiedy to po nalaniu do pokala, chcac rozkoszowac sie zapachem klasycznej pszenicy, wciagnałem w nozdrza jej zapach.... Odrzuciło mnie niemiłosiernie, waliło bowiem nieziemsko siarkowodorem, normalnie zgniłe jaja. Wszystkie 6 flach poszło w kanał. Nie do wypicia. Jak sie okazuje promocje nie biora sie z nieba, a prezentow nikt niestety nie robi. Dobry Paulaner Kosztuje u nas przecietnie ok 5-6pln zatem wszelkie promo sa podejrzane. Czesto bywam w okolicach Swinoujscia. Czasami zajade do niemieckiego Albeck'u do miejscowego spozywczaka aby kupic skrzyneczke. Teraz własnie rozkoszuje sie swiezym smakiem Dunkelweizena, tez Paulanera, za jedyne 17 Euro za 20 flach+skrzynka(taka fajna składana na dwie częsci) De facto, jeszcze większa promocja, wychodzi 3.65 pln za flachę wliczajac skrzynke... Co z ta za......ną Polską.........

 

Skorzystałam z tej samej promocji tyle, że przed sylwestrem i nie miałam żadnych zarzutów co do piw, a podstawowe wady jestem w stanie rozpoznać. Może jakaś trefna partia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Również uważam, że Veltins jest niezły, rzekłbym nawet, że w tej cenie nie ma konkurencji. Szkoda tylko, że pojawia się rzadko w Lidlu, tylko przy okazji jakiś niemieckich tygodni. Perlenbachen też jest ok, w porównaniu do naszych koncerniaków.

Edytowane przez olo333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Lidlu od 10.04.2012 "festiwal piw niemieckich"

http://www.lidl.pl/c...offerdate=25813

 

Spróbowałem i ja, z obowiązku:

Perlenbachen i Veltins okropne,

Podobnie Paulaner - jakaś wyjątkowo fatalna partia, a może już piłem za dużo dobrych weizenów

 

Za to Konig Pilsener to była miła niespodzianka, badzo przyzwoity niemiecki pils, przyjemnie nachmielony, w tej cenie bez konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbowałem i ja, z obowiązku:

Perlenbachen i Veltins okropne,

Podobnie Paulaner - jakaś wyjątkowo fatalna partia, a może już piłem za dużo dobrych weizenów

 

Za to Konig Pilsener to była miła niespodzianka, badzo przyzwoity niemiecki pils, przyjemnie nachmielony, w tej cenie bez konkurencji.

 

A skąd nagle taki obowiązek?

 

Z ówczesnego asortymentu dało się wypić Konig i Veltins, Bitburger był podły, a Paulanera z marketów z zasady nie tykam. Ale w tej promocji nie chodziło o zachwyty, tylko o dużą ilość piwa po 2 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to normalna cena?

Mówisz? Nie wiem jaka jest normalna cena, bo nie kupuje normalnie. Zobaczyłem w gazetce z napisem "promocja" i stwierdziłem, że cena jest akceptowalna, więc kupiłem jedną sztukę. Być może dałem się nabić w butelkę (dosłownie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Amber puszkowy w moim osiedlowym sklepiku w Gliwicach, za 2,65zł - super promocja w moim osiedlowym minimarkecie ;)

Nie można temu piwu wiele zarzucić, tylko szybko gaz ucieka i jest lekko słodkawe,

ale i tak lepsze od innych puszkowych niespasteryzowanych np. Kasztelana.

Edytowane przez marekch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.