Skocz do zawartości

Zbiorowy zakup kegów 50l


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego Shooter ' date='coś wspomniałeś o wycenie leja na fermentator stożkowy, możesz zapodać coś więcej, na ten temat.[/quote']

Dowiesz się, jak Shooter skończy projekt. Nawet mi nie zdradził... Skandal, ale co zrobić.

Koledzy, skończyłem dzielić skórę na niedźwiedziu. :rolleyes: Jak będzie lej i pozostałe elementy; zwężka, nypel, zawór, robocizna, to na pewno podzielę się z Wami informacjami.

Wstępnie mogę powiedzieć, ze sam lej wyszedł taniej niż się spodziewałem. :smilies: Niestety koszty rosną bo pozostałe elementy nie są tanie :)

 

P.S. Właśnie skończyłem wysyłać resztę przelewów, dzisiaj (najpóźniej jutro) powinny dojść. Gdyby ktoś nie otrzymał, proszę o pilny kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie chodzi o dane techniczne, to może ogarnąć każdy sam,tylko o kasę, dla punktu odniesienia jak ja będę negocjował cenę

Lej wyceniono mi na 150zł wymiar górny 390mm dolny 100mm

do tego potrzebowałem zwężki 100/50 za 64 zł

nypla do wspawania za 25 zł

i zaworu.

Zawór kupię na razie kulowy ale nie z nierdzewki, bym mógł przystąpić do testów zanim zbankrutuję :)

Dojdzie jeszcze robocizna; odcinanie dna i góry z kegów i pospawanie tego wszystkiego. Denka od kegów zostaną przetobione na pokrywy. Potrzebny będzie jeszcze patent do odbierania piwa z boku, na razie nie wiem z czego to zrobię i ile będzie to kosztowało.

Tak więc lej z osprzętem będzie kosztował około 250 zł. Do tego trzeba doliczyć cenę kegów.

 

@ mrblaha

Jak teraz się pojawią kolejne niskie oferty, to będzie jasne, że to zagrywka z mojej strony. Tak jak mówiłem, po Nowym Roku zaatakuję go jeszcze raz, może jednak puści po 100 zł. Jak będę pogrywał to się może zaciąć.

Edytowane przez Shooter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem, po Nowym Roku zaatakuję go jeszcze raz, może jednak puści po 100 zł. Jak będę pogrywał to się może zaciąć.

to może do tego czasu niech lista chętnych będzie aktualna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.