Skocz do zawartości

Zbiorowy zakup kegów 50l


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, chciałbym zauważyć, że Shooter bierze na siebie kawał roboty poczynając od znalezienia kegów, przez wycieczkę po nie (i załatwienie transportu) na pakowaniu kończąc. Nie męczcie go o wysyłkę trzech beczek w paczce bo chłop stwierdzi, że rzuca w diabły tę zabawę i będą nici z kegów.

Wydaje mi się, że zasady są jasne. 2 kegi w jednej paczce. Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

...

Wydaje mi się, że zasady są jasne. 2 kegi w jednej paczce. Koniec, kropka.

Przeanalizowałem wielu kurierów, niektórych pominąłem, bo nie będę się wszędzie rejestrował. :) Nie znalazłem opcji wysyłki paczki 36kg w lepszej cenie. Pozostaje pakowanie po dwie beczki. Niektórzy pokombinowali i połączyli swoje zakupy w jedną paczkę. :okey:

Teraz z dobrych wiadomości; właśnie oczekuję na więcej fotek kegów. Koleś ma przeliczyć ile jest dobrych. Jest problem z odbiorem w sobotę, bo nie chce im się przyjść :beer:, niemniej kegi są zarezerwowane i nikt nam ich nie skubnie :). Jak trzeba będzie to spróbuję pojechać w tygodniu. Jeśli sprawy się skomplikują, to może się okazać, że kegów nie będzie pod choinką :), ale w końcu będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toście się uwinęliście z akcją.

Nawet nie wiesz jak sprawnie :/, już 30% zamawiających wpłaciło, lub powiadomiło o przelewie. :D Naprawdę sprawnie, że aż miło. :/

Proszę o wpłaty bym na czwartek miał na koncie, bo może się uda pojechać w piątek po kegi. Cały czas kombinuję, aż dopnę swego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak sprawnie :/, już 30% zamawiających wpłaciło, lub powiadomiło o przelewie. ;) Naprawdę sprawnie, że aż miło. :)

Trudno się dziwić, załatwione za pół ceny, ktoś odwala za wszystkich czarną robotę, w trybie pilnym i na poduszeczkach... :)

żeby jeszcze te hostessy były... w stroju krakowianki oczywiście :/:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiesz jak sprawnie :D' date=' już 30% zamawiających wpłaciło, lub powiadomiło o przelewie. :/ Naprawdę sprawnie, że aż miło. :)[/quote']

Trudno się dziwić, załatwione za pół ceny, ktoś odwala za wszystkich czarną robotę, w trybie pilnym i na poduszeczkach... ;)

żeby jeszcze te hostessy były... w stroju krakowianki oczywiście :):/

Hostessy juz zamowione, niestety (?) bez stroju. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie wplacac pieniedzy, akcja odwolana!

Lajza jak sie dowiedzial ile ostatecznie to nie dosc, ze nie ustapil, ale podniosl cene na 130, "bo chodza po tyle, a nawet drozej". !@#$%^^&& mac!!! Najwidoczniej dalem mu za duzo czasu na sprawdzenie rynku ;)

Dzisiaj po poludniu, jak wroce do domu powysylam wam wplacone pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszła część zwrotów wpłat za kegi. Niestety limit dobowy uniemożliwił wysłanie do wszystkich. Zwroty realizuję w kolejności wpłat, kto pierwszy wpłacił pierwszy otrzymuje zwrot. Jutro powinny wyjść wszystkie pozostałe przelewy. Jakby ktoś nie otrzymał pieniędzy do czwartku, proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale facet sprzeda je nawet po 150zł/szt, tylko powoli.. zależy czy zależy mu na pieniądzach czy na czasie.

Tak samo było z jedna firmą gdzie ja wyciągnąłem 12-14 kegów po 110. Jak zobaczyli że biorę tyle to odmówili dalszej współpracy. Chyba traktują te kegi jak lokatę w złocie :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.