Skocz do zawartości

Zbiorowy zakup kegów 50l


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Po przemyśleniu sprawy, zapisuję się na 6szt. w cenie 80zł - wszystkie jednego rodzaju i w stanie idealnym :/

 

edit

jeżeli cena będzie wyższa, będę prawdopodobnie redukował zamówienie.

Stan idealny? :/ to raczej nówka :P To jest na złomie, więc mogą się trafić niedoskonałości a otarcia na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po przemyśleniu sprawy' date=' zapisuję się na 6szt. w cenie 80zł - wszystkie jednego rodzaju i w stanie idealnym :)[/quote']

I może jeszcze półnagą hostessę do tego? :)

Z takim dodatkiem, kegi biorę w ciemno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja bym chciał 1 sztukę

Hostessę? :)

 

Po przemyśleniu sprawy' date=' zapisuję się na 6szt. w cenie 80zł - wszystkie jednego rodzaju i w stanie idealnym :)[/quote']

I może jeszcze półnagą hostessę do tego? ;)

Z takim dodatkiem' date=' kegi biorę w ciemno :)[/quote']

Nie mamy czarnoskórych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas przyjmuję zapisy. Co z tego wyjdzie nie wiem :). Po weekendzie dam znać, bo dopytam ile dokładnie jest tych kegów po odliczeniu wgniecionych.

Spróbuję załatwić z firmy większy samochód (szkoda, że nie mam haka :) a już od dawna się przymierzam).

Kiedy myślisz podsumować wszystko i pisać do sprzedawcy? Bo święta/sylwester za pasem i nie wiadomo jak fundusze rozkładać. :)

Chcesz żebyśmy otrzymali kegi pod choinkę czy bardziej po nowym roku? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas przyjmuję zapisy. Co z tego wyjdzie nie wiem :). Po weekendzie dam znać' date=' bo dopytam ile dokładnie jest tych kegów po odliczeniu wgniecionych.

Spróbuję załatwić z firmy większy samochód (szkoda, że nie mam haka :) a już od dawna się przymierzam).[/quote']

Kiedy myślisz podsumować wszystko i pisać do sprzedawcy? Bo święta/sylwester za pasem i nie wiadomo jak fundusze rozkładać. ;)

Chcesz żebyśmy otrzymali kegi pod choinkę czy bardziej po nowym roku? :)

Jak dobrze pójdzie, to w sobotę podjadę. Jak pisałem, mogą wystąpić problemy z pojemnością samochodu (jak dostanę firmowy to po problemie). Jak nie dostanę firmowego, to pojedziemy w dwa. Na początku tygodnia chcę mieć już jakieś ustalenia, trzeba zorganizować wpłatę zaliczek (u mnie też finanse rozplanowane :)). Jak tylko przywiozę to rozpoczynam pakowanie i wysyłki. Wybrałem: DPD Next Business Day do 31,5 kg, w cenie mam ubezpieczenie za 18.45 zł brutto. Będę miał dostęp do forum z komórki to na miejscu będę pisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podliczyłem zamówienia, do tej pory 53 sztuki. Przyjmuję do 60 i kończę przyjmowanie zamówień, bo więcej na pewno nie zabiorę.

Osoby, które złożyły już zamówienia proszone są o przesłanie na PV, danych do wysyłki. Już będę sobie szykował bazę, aby jak sprowadzę kegi mieć mniej pracy. Każdy, kto prześle mi dane do wysyłki na PV otrzyma dane do wpłaty przedpłaty. Zakładam, że cena za kega wyniesie 80zł do tego 20zł za wysyłkę (i pakowanie) do dwóch sztuk w paczce.

Edit. Dane do wysyłki muszą zawierać następujące pozycje najlepiej w podanej kolejności.

Imię Nazwisko Miasto Kod pocztowy Ulica Nr domu Nr lokalu Telefon E-mail

Edytowane przez Shooter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się ale podobno warzą niektóre paczki w magazynie i jeżeli jest cięższa niż w zadeklarowana to trzeba dopłacić, w rzeczywistości dopłaca pośrednik czyli w tym przypadku kurier-broker.eu a następnie dodaje tę kwotę do naszego konta. Tak wygląda w teorii choć w praktyce tego nie doświadczyłem a wysyłałem paczki nie raz na granicy 30kg. Dostałem swego czasu e-maila od nich że taki proceder jest częsty. i aby zwracać uwagę na wagę paczki. Myślę więc shooter że lepiej zważyć te 3 kegi i jeśli wyjdzie ponad 30kg to lepiej nie ryzykować bo w końcu nie będziesz wysyłać tylko 1 paczki, a może nawet 2 busy dziennie :smilies: A dopłata do cięższej paczki nawet o 5kg wyniesie więcej niż wysłanie 2 oddzielnych paczek do 30kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podobno warzą niektóre paczki w magazynie i jeżeli jest cięższa niż w zadeklarowana to trzeba dopłacić, w rzeczywistości dopłaca pośrednik czyli w tym przypadku kurier-broker.eu a następnie dodaje tę kwotę do naszego konta

...

 

Podobno to żółć wołową do piwa dodają... Nikt nie każe nic dopłacać, a na kurier-broker nie trzeba zakładać konta- do czego mają Ci zatem coś doliczyć? Do następnej paczki? Wysyłałem przez K-B wielokrotnie paczki przekraczające limit o 3, 5 a nawet 7kg. .. Znasz osobiście kogoś, komu coś doliczyli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale podobno warzą niektóre paczki w magazynie i jeżeli jest cięższa niż w zadeklarowana to trzeba dopłacić, w rzeczywistości dopłaca pośrednik czyli w tym przypadku kurier-broker.eu a następnie dodaje tę kwotę do naszego konta

...

 

Podobno to żółć wołową do piwa dodają... Nikt nie każe nic dopłacać, a na kurier-broker nie trzeba zakładać konta- do czego mają Ci zatem coś doliczyć? Do następnej paczki? Wysyłałem przez K-B wielokrotnie paczki przekraczające limit o 3, 5 a nawet 7kg. .. Znasz osobiście kogoś, komu coś doliczyli?

Osobiście nikogo nie znam bo wszystkim znajomym paczki kurierem wysyłam ja.

 

Piszę o tym bo 2 listopada dostałem od nich takiego emaila:

...

"3. Dział kontroli wagi i wymiarów paczek oraz elementów

niestandardowych - w związku z częstymi sytuacjami zaniżania wagi i

wymiarów przesyłek powołaliśmy specjalny dział, który zajmować

się

będzie weryfikacją zadeklarowanych w systemie danych. We

współpracy

ze wszystkimi przewoźnikami ustaliliśmy wspólna procedurę

przekazywania informacji dotyczących takich zdarzeń. W przypadku

zaniżenia wagi i wymiarów paczek oraz ukrycie informacji o elemencie

o nieregularnych kształtach po uzyskaniu informacji od przewoźnika

nasza firma naliczy opłatę dodatkową wynikającą z różnicy

między

dokonaną opłatą a ceną wynikającą z prawidłowej

wyceny

przesyłki."

...

 

Udało się Tobie to fajnie :smilies: ale shooter będzie miał do wysłania około 60 kegów co za tym idzie że na pewno którąś paczkę wrzucą na wagę a wysyłka 2 kegów (do 30kg) kosztuje tylko 16,30zł, natomiast 3 kegów (od 31 do 40kg) aż 45,63zł.

Ja tu nie widzę sensu na kombinowanie jeżeli weźmiemy fakt że keg waży prawie 13kg.

 

Wysyłam dużo paczek kurierem, sporo też za pobraniem a więc siłą rzeczy musiałem założyć konto bo tylko tak mam szybki dostęp do danych i paczek jakie, komu wysłałem, od kogo przyszło pobranie które księgują dopiero po 2 tygodniach. Bez tego ciężko było by to szybko i sprawnie ogarnąć :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.