Skocz do zawartości

Zbiorowy zakup kegów 50l


Shooter

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj namierzyłem większą ilość kegów 50l. Niestety ociekły mi sprzed nosa o jakieś 100 km :(. Po wielu poszukiwaniach zdobyłem kontakt (dzięki Tomku) i dogadałem się wstępnie z gościem. Kegi są zarezerwowane, cena początkowa 100zł "do negocjacji". Jak zbierze się więcej chętnych, może uda się zjechać do 80zł.

Teraz minusy; nie widziałem ich osobiście, na załączonym zdjęciu widać powgniatane sztuki. Kegi są angielskie, jeśli ktoś chciałby do wyszynku to trzeba zakupić inną głowicę :(. Dojdzie koszt kuriera, lub odbiór osobisty. jednorazowo mogę zabrać 12 szt. (może to się zmienić). Nie znam całkowitej ilości, orientacyjnie policzyłem ze zdjęcia, że jest ich około 40 szt.

Jak zwykle przy takich akcjach decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla mnie 12 szt.

Tomek-Pasieka 1 szt.

 

y5na.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie trzy.

Prawdopodobnie każdy keg będzie musiał iść osobno. Jeszcze będę to sprawdzał' date=' niech się forumowicze wypowiedzą, jeśli znają sposób na lepszą opcję wysyłki.[/quote']

www.kurier-broker.eu albo inny pośrednik - dwie beczki w jednej paczce kurierem to koszt około 18zł (paczka do 31kg). Wystarczy dwie beczki stabilnie złączyć ze sobą, np. folią stretch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgniecionych, lub jakkolwiek uszkodzonych nie będę brał. Jak uda się wytargować po 80 zł to na pewno nie uszkodzone. Rozumiem, że osoby, które zaznaczają, że po 80zł w przypadku nieudanych negocjacji rezygnują. Zainteresowanie nie jest złe, myślę, że uzbiera się ilość dająca dobry grunt do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wysyłałem beczkę drewnianą to kurier kręcił nosem i przerysował na liście przewozowym, że to nie jest zwykła paczka a specjalnej troski. Wszystko dlatego, że nie była zapakowana w karton a owinięta folią streczową. Szczęśliwie nie chciał dopłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu sprawy, zapisuję się na 6szt. w cenie 80zł - wszystkie jednego rodzaju i w stanie idealnym :P

 

edit

jeżeli cena będzie wyższa, będę prawdopodobnie redukował zamówienie.

Edytowane przez mateos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja bym się na jednego zapisał. Mówisz, że wybierzesz i tak tylko te niezniszczone więc bez różnicy czy za 80zł czy za 100zł.

 

(Z tego co policzyłem dostałeś już zamówień na 35szt a naliczyłeś 'orientacyjnie' 40szt więc szybko idzie. :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas przyjmuję zapisy. Co z tego wyjdzie nie wiem :P. Po weekendzie dam znać, bo dopytam ile dokładnie jest tych kegów po odliczeniu wgniecionych.

Spróbuję załatwić z firmy większy samochód (szkoda, że nie mam haka :/ a już od dawna się przymierzam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.