Skocz do zawartości

Sklep z przekąskami do piwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

trafiłem tu szukając firmy, która produkuje podkładki pod piwo i skorzystałem z Waszych sugestii i doświadczeń.

 

Przy okazji chciałem zaprosić Was do zaglądnięcia do naszego sklepu internetowego www.PiwnePrzekaski.pl z przekąskami do piwa.

Oferujemy m.in.:

- suszone mięso (wołowina, wieprzowina, kurczak, indyk, struś, antylopa, kudu)

- suszone rybki (dorsz, otol, sauryda, ostrobok, anchois)

- wędzone rybki (dorsz, otol, ostrobok)

- grillowane krewetki

- orzeszki (solone, niesolone, w bekonie, w papryce, macadamia, pistacje)

- i inne (mieszanka studencka, popcorn ziarno)

 

Serdecznie zapraszam!

Dla użytkowników forum specjalny rabat 10%, wystarczy podać ten kod: "7?d?4?f?7?f?5?7?a?b" podczas składania zamówienia!

 

Jednocześnie proszę o opinie w sprawie sklepu. Może chcielibyście, aby jakieś produkty się w nim znalazły.

Czekam na opinie.

 

Kamil

Edytowane przez piwneprzekaski_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybki to mogą być akwariowe.

Po wejściu do danej kategorii nie wyświetlają się zdjęcia.

Nie przemawia do mnie amatorszczyzna w prezentacji produktu.Skoro stawiasz przekąski koło piwa, to niech to są przekąski a nie zapakowany towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do danej kategorii nie wyświetlają się zdjęcia.

u mnie nie ma tego prodblemu - sprawdze.

Nie przemawia do mnie amatorszczyzna w prezentacji produktu.Skoro stawiasz przekąski koło piwa, to niech to są przekąski a nie zapakowany towar.

w przyszlym tygodniu sie tym zajmiemy, lepsze zdjecia, z przekaskami w miseczkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spotkaniu w Strefie Piwa konsumowaliśmy, jak ktoś to celnie powiedział "Suszonego Skalara z akwarium" i muszę powiedzieć, że całkiem mi smakowało. Chociaż Leona twierdził, że to nie to samo co na Ukrainie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spotkaniu w Strefie Piwa konsumowaliśmy, jak ktoś to celnie powiedział "Suszonego Skalara z akwarium" i muszę powiedzieć, że całkiem mi smakowało. Chociaż Leona twierdził, że to nie to samo co na Ukrainie :)

jestem skłonny na kolejne takie spotkanie podrzucić jakieś próbki kalmarów suszonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spotkaniu w Strefie Piwa konsumowaliśmy' date=' jak ktoś to celnie powiedział "Suszonego Skalara z akwarium" i muszę powiedzieć, że całkiem mi smakowało. Chociaż Leona twierdził, że to nie to samo co na Ukrainie :)[/quote']

jestem skłonny na kolejne takie spotkanie podrzucić jakieś próbki kalmarów suszonych.

Super jestem fanem takich dań.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spotkaniu w Strefie Piwa konsumowaliśmy, jak ktoś to celnie powiedział "Suszonego Skalara z akwarium" i muszę powiedzieć, że całkiem mi smakowało. Chociaż Leona twierdził, że to nie to samo co na Ukrainie :)

Błagam nie podsuwaj mi takich pomysłów bo dzieci będą płakać....

Edytowane przez Andy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na spotkaniu w Strefie Piwa konsumowaliśmy' date=' jak ktoś to celnie powiedział "Suszonego Skalara z akwarium" i muszę powiedzieć' date=' że całkiem mi smakowało. Chociaż Leona twierdził, że to nie to samo co na Ukrainie :)[/quote'']

jestem skłonny na kolejne takie spotkanie podrzucić jakieś próbki kalmarów suszonych.

Super jestem fanem takich dań.....

No daniem to ciężko nazwać, ciekawostką bardziej. Ale jeżeli Kamil ze sklepu powyżej może w ramach promocji coś podrzucić to czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.