Skocz do zawartości

Akcja wiaderka plastikowe prostokątne.


gregori1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli się nazbiera 200 sztuk to odbieram osobiście i rozsyłam po Polsce.

Jeśli chodzi o przesyłkę to tak jak koledzy piszą od 18-19 zł paczka do 30 kg i około 30 zł do 50 kg

Najlepiej jak byście się zorganizowali w grupy wtedy wysyłka była by tańsza.

Do Lublina i okolic mogę dostarczyć osobiście, tylko do godziny 15 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kurierem sprawa jest prosta' date=' cena od 16,30 do 18,45zł, przy paczce pocztowej trzeba znać wagę i wymiary pojemnika.[/quote']

Do w/w cen trzeba jeszcze vat doliczyć i/lub tzw "opłatę paliwową". Szukałem w wakacje kuriera i poniżej 20zł ciężko było znaleźć coś rozsądnego.

A z kurierem też trzeba "ostrożnie" jeśli chodzi o wagę i wymiary. Dla przesyłki standardowej max to max 31,5kg i tego raczej się nie przekroczy przy tych pojemnikach, ale z wymiarami może być różnie. Tam gdzie ja zamawiałem to jeśli przekroczyło się jeden z wymiarów: 1,4 x 0,6 x 0,6m to już przesyłka była traktowana jako "element niestandardowy" i kosztowała prawie 10zł więcej. Nie wiem czy te wymiary są w wszystkich firmach takie same.

Z mojego doświadczenia wiem, że wymiary są różnie liczone w firmach kurierskich i dlatego zawsze przed wysyłka sprawdzam ceny w porównywarkach usług kurierskich :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko tai,że te pojemniki kiepsko wchodzą jeden w drugi- jeden ma wysokość 36cm, ale dwa, włożone w siebie- 46cm. Każdy następny to dodatkowe 10cm. Dwieście pojemników to stos wysokości blisko 22m... No i zostają jeszcze pokrywki...

Edytowane przez mrblaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest tylko tai,że te pojemniki kiepsko wchodzą jeden w drugi- jeden ma wysokość 35,6cm, ale dwa, włożone w siebie- 46cm. Każdy następny to dodatkowe 10,5cm. Dwieście pojemników to stos wysokości blisko 22 i pół metra... No i zostają jeszcze pokrywki...

No to może być problem. Jak możesz to podaj dokładne wymiary pojemnika i pokrywki, będę wiedział jaką maksymalną ilość mogę wziąć i jaki koszt przesyłki mi wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dotychczasowa lista chętnych, jeśli coś poplątałem proszę dać znać.

 

prome 10 szt.

czesiek1102 6 szt.

pavulonek 10 szt.

mateos 10 szt.

grzechu_k 20 szt.

pepo 8 szt.

robkiz 12 szt.

mrblaha 2 szt.

ART200 4 szt.

Mimazy 5 szt.

krys123 3 szt.

czesiek1102 6 szt.

gregori1977 27 szt.

anteks 10 szt.

flood 10 szt.

josefik 10 szt.

Bob 25 szt.

kaz 17 szt.

Harasim 8 szt.

 

 

Razem 203 szt

Już niewiele brakuje do 200

Edytowane przez gregori1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze jaki dynamizm. W ramach radosnego współdziałania sprawdzilem na podanej przez Anteksa stronie ze nawet 14 sztuk czyli paczka o teoretycznych wymiarach nieprzekraczajacych 98/65/45 (czyli 2 slupki po 7wiaderek) nie powinna przekroczyc 16pln

 

Gdyby sie taka radosna nowina potwierdzila moglbym wziac 14 a co mi tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to mogę wam polecić mam kuriera dpd za 16,61zł do 5 kg w potwierdzeniem doręczenia na następny dzień. Najprościej byłoby zapytać się gościa który sprzedaje ile waży jedno wiaderko.

Za tą cenę to ja mam kuriera do 30Kg :smilies:.

 

Pojemniki mają na górze "kołnierz", który ma ok. 9cm wysokości. Pokrywka ma 39x30cm, pojemnik 31x42 (z rączkami), 36 wysokości. Wymiary liczone po najbardziej wysuniętych punktach.

Bardziej mi chodziło o grubość pokrywki.

Edytowane przez mateos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to mogę wam polecić mam kuriera dpd za 16' date='61zł do 5 kg w potwierdzeniem doręczenia na następny dzień. Najprościej byłoby zapytać się gościa który sprzedaje ile waży jedno wiaderko.[/quote']

Za tą cenę to ja mam kuriera do 30Kg :smilies:.

Większość jest następnego dnia. A 10-14 wiader zmieści sie w 30kg :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze jaki dynamizm. W ramach radosnego współdziałania sprawdzilem na podanej przez Anteksa stronie ze nawet 14 sztuk czyli paczka o teoretycznych wymiarach nieprzekraczajacych 98/65/45 (czyli 2 slupki po 7wiaderek) nie powinna przekroczyc 16pln

 

Gdyby sie taka radosna nowina potwierdzila moglbym wziac 14 a co mi tam

Nie cieszyłbym się tak za bardzo, dla 14 pojemników paczka wychodzi raczej o takich wymiarach: 110x65x45. A jeszcze musisz dołożyć 14 pokrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę trącony jestem i nie wiem czemu przez forum to bierzemy a nie z aukcji ( brak wysyłki?) - ale dopisałbym się na 10 sztuk. Jak trzeba będzie to i na więcej.

 

pzdr

flood

Dlatego /sprzedaż tylko hurtowa minimum 200 szt/

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze jaki dynamizm. W ramach radosnego współdziałania sprawdzilem na podanej przez Anteksa stronie ze nawet 14 sztuk czyli paczka o teoretycznych wymiarach nieprzekraczajacych 98/65/45 (czyli 2 slupki po 7wiaderek) nie powinna przekroczyc 16pln

 

Gdyby sie taka radosna nowina potwierdzila moglbym wziac 14 a co mi tam

Nie cieszyłbym się tak za bardzo' date=' dla 14 pojemników paczka wychodzi raczej o takich wymiarach: 110x65x45. A jeszcze musisz dołożyć 14 pokrywek.[/quote']

A niech tam i 12 sztuk :okey:. W kazdym razie fajnie byloby znac maksymalna ilosc wiaderek pakowalnych w jakas paczke. Ja od wczoraj wymyśliłem tyle zastosowań ze i 14 byloby mało :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozmawiałem z bardzo miłym panem, bodajże w piątek. Wiaderka są mało używane 6 miesięcy trzymali w nich truskawki i od jakichś 4 lat stoją na hali, tak jak koledzy z Lublina mówią bardzo solidnie wykonane. Ilościowo na pewno nie zabraknie :okey: ale minimum 200 szt i ani trochę mniej. Chciałem coś urwać z ceny ale nawet nie chciał rozmawiać :beer: Do wiaderek będzie faktura VAT jak by ktoś mógł wziąć na firmę i podzielić się vatem to by było taniej.

Co do wysyłki to podejrzewam że dopiero przy pakowaniu wyjdzie ile sztuk da się zmieścić do paczki.

Będę starał się zmieścić jak najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.