Skocz do zawartości

Akcja wiaderka plastikowe prostokątne.


gregori1977

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam tylko jako magazyn słodów i z taką myślą je kupowałem

Ja też z tą myślą kupowałem, moje jak wcześniej pisałem wszystkie mniejszym bądź większym stopniu były w środku porysowane. Moim zdaniem dyskwalifikuje to pojemnik na wykorzystanie jako fermentora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dziś stwierdziłem u siebie że pokrywki nie trzymają :/ zaraz po właniu warki niby wszystko jest ok a dziś po jednym dniu naciskając na pokrywke gaz ucieka bokiem :/ A takie fajne wiaderka i tak fajnie mieszczą się w lodówkę :) Ale chwała Ci za akcję kolego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś stwierdziłem u siebie że pokrywki nie trzymają :/ zaraz po właniu warki niby wszystko jest ok a dziś po jednym dniu naciskając na pokrywke gaz ucieka bokiem :/ A takie fajne wiaderka i tak fajnie mieszczą się w lodówkę :) Ale chwała Ci za akcję kolego !

Zawsze możesz dokupić uszczelkę do pokrywki i będziesz miał szczelne ;) .

edit

Zamiast uszczelki możesz jeszcze kupić Silikon Tytan Profesional

Edytowane przez mateos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przykładowo to że na cichą takie wiadro się nie nadaje.

 

Sorki, ale się nie zgodzę. Robię w tych pojemnikach burzliwą i cichą i wszystko jest OK! A używam ich trochę dłużej niż koledzy z tej akcji. Mam też wiadra z BA i WES'a i też jak są zamknięte na głucho np. podczas cichej i przycisnę wieko to też gaz "bokiem" uchodzi. I w czym to przeszkadza???

Edytowane przez kajtek99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy z nas kupując wiaderka zdawał sobie w pełni jakie one mogą być (a jeśli nie, no to teraz się dowiedział) - to nie jest typowe wiadro do fermentacji

odpowiednie to pojemnik fermentacyjny - białe wiadro 33 l. czy 30 l.

a teraz korzystać z nich, a jeśli nie jest szczelne to obowiązkowo krótką cichą w nich robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Tomek ,kiedyś pracowałem w introligatorni i używałem tego kleju tyle że był z Boryszewa i miał nazwę CR (chyba) bardzo podobny do popularnego Wikolu parę razy zamawialiśmy ten iTR i on w wiadrach był ale w workach foliowych,wtedy wywalałem to na śmietnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.