Skocz do zawartości

Akcja wiaderka plastikowe prostokątne.


gregori1977

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przelewy od dwóch osób nie dotarły, ale po wiaderka wybiorę się jutro albo w środę. Teraz remanenty wszędzie i nie mam specjalnie kursów do Lublina :(

 

a to ostateczna lista zapisanych na wiaderka:

 

prome 10 szt.

pavulonek 12 szt.

mateos 12 szt.

grzechu_k 20 szt.

pepo 8 szt.

robkiz 12 szt.

mrblaha 2 szt.

ART200 4 szt.

Kilis 12 szt.

krys123 3 szt.

czesiek1102 6 szt.

gregori1977 27 szt.

anteks 10 szt.

flood 10 szt.

josefik 10 szt.

Bob 24 szt.

kaz 17 szt.

Harasim 8 szt.

tola123 5 szt.

bimbol2 6 szt.

cianek 6 szt.

msciciel 24 szt.

Bartkii 5 szt.

growys 12 szt.

emcede 5 szt.

 

 

 

Razem 270 szt

Edytowane przez gregori1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gregori, mnie załatw na końcu bez pośpiechu w Polsce mnie nie ma a będę nie prędko, ewentualnie inna forma przesyłki jak rozmawialiśmy, jak mówiłem bez pośpiechu ;) Dzięki wielkie za stracony czas i morze chęci, piwo w górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie trochę niepokoi ta akcja. Za długo to trwa i są od jakiegoś czasu komplikacje to to... to sro... to tamto ....

 

Zapewne jak Ty zorganizujesz jakąś akcję dla ogółu, poświęcając sporo czasu i pracy za darmo to wszystko będzie jak w zegarku, ale nie każdy jest supermanem...

gregori1977 wracaj do zdrowia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wiem że to wszystko długo trwa i strasznie mnie to wkurza :(

Jak bym miał więcej czau to już dawno byśmy o tym zapomnieli ale początek roku mam jakiś przerąbany jak nie dzieci chore to ja chory :(

Z pakowaniem też problemy, zacząłem pakować to się okazało że to taśmę trzeba to szyplonkę to kartony bo bez zabezpieczania to nie takie proste.

Dzisiaj zebrałem wszystkie potrzebne materiały i spakowałem 5 paczek po 12 szt. i zajęło mi to 3 h :(

Więc proszę o jeszcze troszkę cierpliwości mam nadzieję że mi się uda rozesłać wszystkie paczki do końca przyszłego tygodnia, i w końcu zacznę warzyć piwko :)

 

Potrzebuje jeszcze od wszystkich maile bo przy wysyłce jest wymagany i kto nie przysłał nr telefonu to proszę o uzupełnienie

Edytowane przez gregori1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.