Skocz do zawartości

No to się przywitam :)


Grzesio

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za miłe przyjęcie ;)

Jeśli chodzi o piwo to niestety dokonań brak ? no chyba że ilość wypitych Warek może stanowić miarę sukcesu ;)

Pewne doświadczenie w napitkach posiadam, zacieranie żyta, pszenicy, kukurydzy a nawet jęczmienia mam za sobą, ale to zupełnie inne % napoje, teraz przymierzam się do piwa i myślę że przy Waszej pomocy dam radę ;) Wymyśliłem sobie taki maleńki browarek, dla siebie i przyjaciół ? pomożecie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kłaniam się nisko i mam nadzieję że przygarniecie nowego pasjonata :(

Taaa' date=' zwłaszcza takiego, który szuka od razu gara na 200l :( :([/quote']

Gar musi być duży, bo wystarczy do tych co znam, dołożyć tych których tu poznam .... i co wtedy .... browar bym po roku ze sprzedanych butelek postawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kłaniam się nisko i mam nadzieję że przygarniecie nowego pasjonata :(

Taaa' date=' zwłaszcza takiego, który szuka od razu gara na 200l :( :([/quote']

Gar musi być duży, bo wystarczy do tych co znam, dołożyć tych których tu poznam .... i co wtedy .... browar bym po roku ze sprzedanych butelek postawił :)

Ano musi, piwko jak posmakuje to ma dziwaczny zwyczaj wyparowywania z piwniczki. Witaj na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zacieranie różnych zbóż oczywiście do win zbożowych..bo nawet nie śmiem myśleć że do czegoś innego :P.

? pomożecie ????

Pomożemy!! :/

Edytowane przez Marmur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zacieranie różnych zbóż oczywiście do win zbożowych..bo nawet nie śmiem myśleć że do czegoś innego :).

? pomożecie ????

Pomożemy!! :)

Nie? no ? ma się rozumieć że chodzi o wina :) choć nie wiem czemu wszelkie info czerpałem z http://www.bimber.info/forum/index.php :rolleyes: , no muszę przyznać że też bardzo mili i pomocni ludzie :) i jakoś nikt się nie kryje co robi z jęczmieniem :okey:

Jeszce raz dziękuję za miłe przyjęcie, nikt się nie rzucił witać mnie jak koleżankę "maja5" :beer: ale tu się akurat kolegą nie dziwię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt do destylacji nie jest zakazany, co więcej sama destylacja też nie jest zabroniona, jednak z prawnego punktu widzenia istotne jest co destylujemy,

olejki, wyciągi, kupione w sklepie wino czy piwo wolno nam destylować do woli :okey:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.