Skocz do zawartości

W BA nie ma żadnych drożdży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie tam niestety przeszkadza wygląd i funkcjonalność (a raczej brak funkcjonalności) CP.

Te rozwlekłe menu i jeszcze do niedawna problemy z koszykiem w Mozilli.

 

O samej obsłudze nie mam wypracowanego zdania - tylko dwa razy robiłem tam zakupy.

A w BA najbardziej mnie wkurza czas realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

A w BA najbardziej mnie wkurza czas realizacji.

To prawda czas realizacji ma wiele do życzenia mimo przesłania mail-em potwierdzenia wpłaty ( nawet dostając info z BA, że wpłata została zaksięgowana czas realizacji jest dramatyczny).

 

Na temat CP na razie się wypowiem zobaczymy jak będzie z realizacją.

Co do Piwodzieja - dramat !!! - musiałem upominać się o swoje zamówienie ( zamawiałem ze śrutowaniem ) wg mnie laika piwowarstwa te słody, które dostałem nie kwalifikowały się jako śrutowane :smilies:

Edytowane przez cianek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam na BA nie narzekam. Zamawiam wieczorem i na drugi dzień mam w domu... :smilies: Trochę sposobem.. kolega mieszka na tej samej ulicy co BA ma siedzibę, a więc traktuje go jako kuriera.. odbiera u nich w siedzibie i przywozi do Rzeszowa, a tam ja z bagażnika odbieram... taka tam kooperacja. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam. Wprawdzie standardowo realny czas realizacji to średnio 5 dni, ale jeżeli coś potrzeba szybko, to zwykle da się przyspieszyć zamówienie. Jedyne co mnie wkurza na stronie BA, to konieczność naklikania się, żeby dotrzeć do interesującej mnie kategorii albo produktu. Za web usability daję 3+.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie narzekam. Wprawdzie standardowo realny czas realizacji to średnio 5 dni, ale jeżeli coś potrzeba szybko, to zwykle da się przyspieszyć zamówienie. Jedyne co mnie wkurza na stronie BA, to konieczność naklikania się, żeby dotrzeć do interesującej mnie kategorii albo produktu. Za web usability daję 3+.

jest jeszcze wyszukiwarka, mniej klikania, ale wiecej pisania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CP trzeba kliknąć szybkie zamawianie mają wtedy najlepszą stronę szybka i wygodna. Jak się z tej funkcji nie skorzysta to faktycznie trochę niewygodnie.

Rzeczywiście, od razu lepiej. Człowiek to się jednak uczy całe życie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze wyszukiwarka, mniej klikania, ale wiecej pisania ;)

Tak, ale mały szczegół - produkty znalezione przez wyszukiwarkę nie wyświetlają ceny z rabatem. Niby szczegół, a jednak zniechęca do jej używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto mi sprzątnął z Piwodzieja American Ale II ;) ;)

 

W Piwodzieju najbardziej mnie wkurzało pakowanie słodu, połowa worków rozwalała się na zgrzewie.

W CP najsolidniejsze opakowania, stronka też mi nie przeszkadza (chociaż teraz przy drożdżach "produkt czasowo niedostępny" - to wkurza). Przesyłka dość szybko przychodzi.

W BA rzeczywiście, przy menu klikanie, klikanie, klikanie... Za to opakowanie chmielu klasa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BA rzeczywiście, przy menu klikanie, klikanie, klikanie... Za to opakowanie chmielu klasa ;)

A widziałeś nowe torebki piwodzieja? plastki z BA na chmiel są dobre na krótką metę - na dłuższą jest za dużo powietrza w środku. Torebki strunowe są lepsze do przechowywania na dłuższą metę. Po za tym torebki zajmują mniej miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam na BA nie narzekam. Zamawiam wieczorem i na drugi dzień mam w domu... ;) Trochę sposobem.. kolega mieszka na tej samej ulicy co BA ma siedzibę, a więc traktuje go jako kuriera.. odbiera u nich w siedzibie i przywozi do Rzeszowa, a tam ja z bagażnika odbieram... taka tam kooperacja. :cool2:

Ja też nie narzekam. Jestem w Rzeszowie to dzwonię czy jest ktoś w biurze i odbieram po drodze do do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś nowe torebki piwodzieja? plastki z BA na chmiel są dobre na krótką metę - na dłuższą jest za dużo powietrza w środku. Torebki strunowe są lepsze do przechowywania na dłuższą metę. Po za tym torebki zajmują mniej miejsca.

Niestety nie widziałem nowych z Piwodzieja (mam jeszcze starą torebkę Perle z Piwodzieja, taki kartonik). I chyba nieprędko zobaczę. Aktualnie z interesujących mnie chmieli amerykańskich mają tylko Cascade, więc chmiel zamówiłem już w BA. W dodatku muszę czekać z zamówieniem aż będą mieli drożdże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rok temu mieli folię z tworzywa pokrytą aluminium, teraz mają wielowarstwowe torebki które uważam są lepsze niż pudełka z BA.

Nie ma to jak płynnie i niezauważalnie przejść od drożdży do chmielu ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

 

jeszcze rok temu mieli folię z tworzywa pokrytą aluminium' date=' teraz mają wielowarstwowe torebki które uważam są lepsze niż pudełka z BA.[/quote']

Nie ma to jak płynnie i niezauważalnie przejść od drożdży do chmielu ;) ;)

Mnie się w ogóle wydaje ze Wiktor to zakumulowana opcja reklamowa sklepu Piwodziej ;)

 

Żeby było w temacie to chyba jeszcze nie rozwiązali problemu informatycznego, bo dalej są tylko suche drożdże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.