Skocz do zawartości

W BA nie ma żadnych drożdży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiecie kiedy mają być' date=' bo kontakt mailowy z nimi jak zwykle jest tragiczny.[/quote']

A telefon?

Uważam, że po to człowiek wymyślił emaila, żeby z niego korzystać.

Oczekuję, że jak ktoś jest w pracy i jest przy biurku, to odpowiada na maila niemal natychmiast. Takie zboczenie zawodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy mają być' date=' bo kontakt mailowy z nimi jak zwykle jest tragiczny.[/quote']

A telefon?

Uważam' date=' że po to człowiek wymyślił emaila, żeby z niego korzystać.

Oczekuję, że jak ktoś jest w pracy i jest przy biurku, to odpowiada na maila niemal natychmiast. Takie zboczenie zawodowe.[/quote']

A ja myślę że lepiej zadzwonić niż czekać aż ktoś odpisze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy mają być' date=' bo kontakt mailowy z nimi jak zwykle jest tragiczny.[/quote']

A telefon?

Uważam' date=' że po to człowiek wymyślił emaila, żeby z niego korzystać.

Oczekuję, że jak ktoś jest w pracy i jest przy biurku, to odpowiada na maila niemal natychmiast. Takie zboczenie zawodowe.[/quote']

Moja zasada co do e-maila jest taka, że odpowiada się na niego w wolnej chwili. Czyli czekam na maila zwrotnego max 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał to mam na zbyciu 2 lagerowe activatory, więcej info tu

 

edit

coś nie tak z linkiem, jeszcze raz:

http://www.piwo.org/forum/t6364-Sprzedam-Lagerowe-Activatory-Wyeasta.html

Edytowane przez skybert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zasada co do e-maila jest taka, że odpowiada się na niego w wolnej chwili. Czyli czekam na maila zwrotnego max 3 dni.

Na prywatnego - może. Ale jeżeli telefon i mail do kontaktu są podane obok siebie, to nie widzę powodu, dlaczego telefon miałby być szybszy i uprzywilejowany.

Edytowane przez jake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja zasada co do e-maila jest taka' date=' że odpowiada się na niego w wolnej chwili. Czyli czekam na maila zwrotnego max 3 dni.[/quote']

Na prywatnego - może. Ale jeżeli telefon i mail do kontaktu są podane obok siebie, to nie widzę powodu, dlaczego telefon miałby być szybszy i uprzywilejowany.

Ja już rok czekam na odpowiedź na mejla ze Starostwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a inni nie? Jakoś nie robię zakupów w CP. jakoś ta strona sklepu mnie zniechęca.

Coś w tym jest. Mnie też.

Mnie też strona długo zniechęcała, ale jak zrobiłem pierwszy raz zakupy to się okazało że działają bardzo sprawnie. Teraz jak czegoś szukam to najpierw tam zaglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wczoraj napisałem do BA o Bohemiany, to mi odpisali, że dostawca na razie nie ma tego szczepu i tyle. Ale, że znikły wszystkie? Może robią porządek, to rzucą jaką promocją :lol:

Edytowane przez vettis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff' date=' dobrze że zdążyłem :)[/quote']

Nie narzekaj' date=' Ty możesz nabyć jeszcze w CP :lol:[/quote']

a inni nie? Jakoś nie robię zakupów w CP. jakoś ta strona sklepu mnie zniechęca.

To fakt, strona sklepu taka jakaś nie intuicyjna, powinni coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.