Skocz do zawartości

Znamy się mało...


Magneto

Rekomendowane odpowiedzi

...więc może ja bym powiedział parę słów o sobie. Choć moja przygoda z piwowarstwem rozpoczęła się w grudniu 2007 roku, to do tej pory była jedną z ciekawostek, którą uprawiałem od czasu do czasu i nie traktowałem zbyt serio. Popełniłem kilka brew kitów, tak jakieś 15 warek aż zebrałem się w sobie i zatarłem! No i się zaczęło: wertowanie forum, kupowanie literatury i gromadzenie sprzętu. Obecnie jestem na etapie budowy warzelni z kegów w systemie 3-stopniowym, w mojej piwnicy. Zdjęcia z postępów prac nie zawaham się umieścić. Mam nadzieję, że do świąt się wyrobie i pod choinkę zrobię sobie prezent w postaci bożonarodzeniowej warki w wymarzonej warzelni. No... to tyle może o sobie na początek, czy są jakieś pytania? :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostro wejdziesz na formu z instalacją jako nowicjusz ;) . Powodzenia i dużo :(

A co tam się będę ograniczać, jak pić to kwartami, jak chędożyć to księżniczki! :( A tak na poważnie to inwestycja jest przyszłościowa bo zwiększenie wybicia byłoby nieuniknione. Po tym jak poczęstowałem paru znajomych domowymi piwkami, zaczęli niechętnym okiem patrzeć w stronę koncerniaków na czele z tym, wiecie "co z Polski". U jednego natychmiast znalazły się 2 kegi, inny zaoferował wsparcie "jakby co to się dorzucę" a znajomy spawacz ( jak się okazało piwosz) po poczęstunku stwierdził, że takiego czegoś to on jeszcze nie pił i teraz sam mnie nagabuje żebym przyjechał spawać kegi.

Edytowane przez Magnetron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.