Jump to content
Sign in to follow this  
Jacenty

Konwerter typu QUAD.

Recommended Posts

Jestem kompletnym laikiem w temacie oceny jakości konwerterów do satelity. Przy przedłużaniu umowy z Polsatem dostałem nowy dekoder HD i drugi SD. Żeby wykorzystać ich możliwości muszę dokupić konwerter typu QUAD. No i nie wiem czym się kierować przy zakupie. Ceny są bardzo różne, od takich przez takie , aż do takich . Nie wiem, na które parametry zwrócić uwagę, rozsądek podpowiada, że najtańszy nie będzie dobrym wyborem, ale czy jest sens kupowania od razu najdroższego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po godzinach spędzonych w sieci wybrałem taki . Nie wiem czy dobrze wybrałem, ale ponieważ wciąż nie wiem czym się kierować, zdecydowałem się na firmę, która jest najbardziej ceniona na rynku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też uzywam Inverto - tani nie był, ale kiedy sąsiadom deszcz czy burza przerywa, u mnie HD wciąż działa. Ma póltora roku raz miałem zakłócenia ( burza gdzies hen daleko od Polski). Przy czym wybrałem QUAD - monoblock na dwie satelity.

Szkoda tu przyoszczędzic chyba, i potem kląć na jakość - zwłaszcza że wymiana prosta jak dla mnie nie jest ( mam zakaz wchodzenia na dach;-)

 

pzdr

flood

Share this post


Link to post
Share on other sites

jake, pewno w dużej mierze tak - zwłaszcza że wiem że niektórzy sami doregulowywali, a u mnie gość spędził nad samą regulacją z pół godziny. Jakość konwertera chyba ma też jakieś znaczenie, no albo mam najlepiej ustawione na ulicy:)

 

pzdr

flood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.