Skocz do zawartości

Co warto odwiedzić w Gdańsku???


BaronVonZuk

Rekomendowane odpowiedzi

Temat wygląda w następujacy sposób:

jedziemy na konferencje do Gdańska,na 3 dni i proszę Was o podesłanie informacji dotyczących miejsc wartych odwiedzenia w Trójmieście,oczywiście pod kątem zainteresowań piwowarskich.

Mam na myśli browary restauracyjne, puby, sklepy itp.

 

Z góry dziękuje za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Degustatornia w Gdyni jest srednia, ale calyczas calkiem niezly bybor piw. W Tesco w gdyni karwinach na samym poczatku jest sklep browarek, maja piwa z okolicy blizszej i dalszej, ceny wysokie ale wybor calkiem niezly jak na polskie warunki. W gdansku w sklepie dyrektora chyba tez wybor nie byl taki straszny. Z knajpami niestety w Gdyni jest krucho :D a w Sopocie to koncernowki. W trojmiescie jest kilak miejsc gdzie mozna napic sie produktow z Ambera. Wiec tak starsznie nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ogólnie piwo w Browarni jest kiepskie, da się wypić ale przyjemności nie ma. Ma się wrażenie jakby piwo było rozrabiane z wodą.

A w Degustatorni było nawet w miare, tylko chyba była nowa barmanka bo nic nie wiedziała i co chwila przestraszonym wzrokiem szukała koleżanki która orientowała się w piwach. Trochę irytujące było gdy wybierało się któreś piwo z kolei i się słyszało, ze tego też nie ma. Ale Degustatornia na tle Browarni wypada i tak korzystniej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jak bylem w browarze restauracyjnym w Gdansku to moje wrazenia byly inne, ale to bylo tuz po otwarciu, zatem i piwa zapewne juz z innych warek. Wszystkie piwa byly klasycznymi przykladami styli, bardzo poprawnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja byłem w Browarni drugi raz, we wrześniu byłem pierwszy i wtedy hefeweizen był dobry, pod koniec listopada był także hefeweizen ale o wiele gorszy. Z Baronem Von Zukiem piliśmy jeszcze pilsa i ciemne piwo. Wg mnie ciemniejsze było najlepsze, chociaż i tak wiele zostawiało do życzenia. Do tej pory najlepsze piwo piłem w Łodzi w Bierhalle (pszeniczne i ciemne).

Browarnia była dopiero 4 browarem restauracyjnym zwiedzonym przeze mnie. Do tej pory byłem w Browarii w Poznaniu (mieszkając w Poznaniu trudno tam nie być :lol: ), Bierhalle w Łodzi i Spiż we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.