Jump to content

Co warto odwiedzić w Gdańsku???


BaronVonZuk
 Share

Recommended Posts

Temat wygląda w następujacy sposób:

jedziemy na konferencje do Gdańska,na 3 dni i proszę Was o podesłanie informacji dotyczących miejsc wartych odwiedzenia w Trójmieście,oczywiście pod kątem zainteresowań piwowarskich.

Mam na myśli browary restauracyjne, puby, sklepy itp.

 

Z góry dziękuje za informacje.

Link to comment
Share on other sites

Degustatornia w Gdyni jest srednia, ale calyczas calkiem niezly bybor piw. W Tesco w gdyni karwinach na samym poczatku jest sklep browarek, maja piwa z okolicy blizszej i dalszej, ceny wysokie ale wybor calkiem niezly jak na polskie warunki. W gdansku w sklepie dyrektora chyba tez wybor nie byl taki straszny. Z knajpami niestety w Gdyni jest krucho :D a w Sopocie to koncernowki. W trojmiescie jest kilak miejsc gdzie mozna napic sie produktow z Ambera. Wiec tak starsznie nie jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ogólnie piwo w Browarni jest kiepskie, da się wypić ale przyjemności nie ma. Ma się wrażenie jakby piwo było rozrabiane z wodą.

A w Degustatorni było nawet w miare, tylko chyba była nowa barmanka bo nic nie wiedziała i co chwila przestraszonym wzrokiem szukała koleżanki która orientowała się w piwach. Trochę irytujące było gdy wybierało się któreś piwo z kolei i się słyszało, ze tego też nie ma. Ale Degustatornia na tle Browarni wypada i tak korzystniej :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm jak bylem w browarze restauracyjnym w Gdansku to moje wrazenia byly inne, ale to bylo tuz po otwarciu, zatem i piwa zapewne juz z innych warek. Wszystkie piwa byly klasycznymi przykladami styli, bardzo poprawnymi.

Link to comment
Share on other sites

No ja byłem w Browarni drugi raz, we wrześniu byłem pierwszy i wtedy hefeweizen był dobry, pod koniec listopada był także hefeweizen ale o wiele gorszy. Z Baronem Von Zukiem piliśmy jeszcze pilsa i ciemne piwo. Wg mnie ciemniejsze było najlepsze, chociaż i tak wiele zostawiało do życzenia. Do tej pory najlepsze piwo piłem w Łodzi w Bierhalle (pszeniczne i ciemne).

Browarnia była dopiero 4 browarem restauracyjnym zwiedzonym przeze mnie. Do tej pory byłem w Browarii w Poznaniu (mieszkając w Poznaniu trudno tam nie być :lol: ), Bierhalle w Łodzi i Spiż we Wrocławiu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.