Skocz do zawartości

Okazja żeby listę życzeń do nowych właścicieli HB stworzyć.


Rekomendowane odpowiedzi

We Wrocku kapsle można kupić w tej firmie: http://www.hurtownie.pl/hurtownia_skirhand,35161.html

 

Ostatnio za 500 szt białych zapłaciłem około 13 zł.

Trzeba wcześniej się umówić aby przygotowali taką małą ilość po mają pakowane po kilka tysięcy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja mam jeszcze jeden pomysł na produkt do sklepu (chyba jeszcze nie padł: Co Dori myślisz o pszenicy niesłodowanej? Wiem, że pszenicę można by u dowolnego rolnika kupić, ale jak się naczytałem o śrutowaniu to mi przeszło. Kupowałem pszenicę bodajże w Centrum Piwowarstwa, ale też często jak robię zakupy to jakoś nie mogę dozbierać wszystkiego w jednym sklepie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jeden pomysł na produkt do sklepu (chyba jeszcze nie padł: Co Dori myślisz o pszenicy niesłodowanej? Wiem, że pszenicę można by u dowolnego rolnika kupić, ale jak się naczytałem o śrutowaniu to mi przeszło. Kupowałem pszenicę bodajże w Centrum Piwowarstwa, ale też często jak robię zakupy to jakoś nie mogę dozbierać wszystkiego w jednym sklepie ;)

Będzie pszenica i płatki pszeniczne, ale najwcześniej za jakieś 2 tygodnie.

 

A tak w ogóle to na dzisiejszą noc zaplanowaliśmy uruchomienie sklepu. Muszę jeszcze kilka rzeczy zmienić.

I od razu gorąca prośba o dużą dozę wyrozumiałości, bo coś się stresuję... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co zerknąłem do sklepu to mi osobiście brakuje chmieli w ekonomicznych większych opakowaniach np 300-500g w dobrej cenie

Kapsle w eko pakach też by się przydały...

Edytowane przez andy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a usługa śrutowania będzie ? bo jakoś nie kwapi mi się do kupna śrutownika a łatwiej zapłacić te parę złotych do zestawu :roll:

ale przecież jest.... jak wrzucasz słód do koszyka masz dodatkowo opcje - np : śrutowanie tak (+0.81zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż sytuację, że na stanie jest 10 jednostek czegoś. Ty i ja równocześnie jesteśmy w sklepie:

Ty wkładasz do koszyka 8 sztuk i ja wkładam 8 sztuk? Ma mi zabronić? Ok, ale ty za chwilę wyrzucasz to z koszyka, a ja zostaję z 2 sztukami i robię dalej zakupy.

Stan magazynu zmienia się w momencie dokonania zamówienia, a nie włożenia produktu do koszyka. Zatem w momencie kiedy Ty dodajesz do koszyka pewne produkty i robisz to przez X czasu, sklep jeszcze nie wie ile produktu ma na stanie, bo być może ktoś zatwierdzi zamówienie chwilę przed Tobą.

Jedyne rozwiązanie to podawanie przybliżonej ilości na stanie w oparciu o doświadczenie ile danego produktu średnio schodzi (czyli duża ilość aż po towar na wyczerpaniu) - ale to wymaga prowadzenia statystyk i pilnowania, a i tak nie ustrzeże przed masowym zakupem jednego produktu.

Dopisałeś sobie swoją wersję do mojej i ją podważyłeś.

Nie pisałem nic o aktualnym koszyku, a o stanie magazynu, który zmienia się z chwilą dokonania zakupu, a nie włożenia produktu do koszyka.

Problemu z koszykiem i dwojgiem kupujących nie ma, bo nie jest skomplikowane dopisać kilka komend do obsługi koszyka.

A więc jeśli mamy 10szt i dwie osoby po 8szt w koszyku to kupi ten produkt ten co pierwszy kliknie ZATWIERDŹ. Teraz pytanie co z tym drugim? Ano nie ma problemu. To jest internet i system powiedzmy co minutę odświeża koszyk aktualnych klientów. Jeśli danego produktu jest mniej na magazynie niż w koszyku klienta to dostaje on monit, że produktu właśnie ubyło i odejmie mu z koszyka do tych pozostałych 2szt..

 

Pomysł polega na tym, że gdy widzę że jest 30szt a potrzebuję tylko 1szt to robię sobie spokojnie zakupy, zaś gdy pozostaje tylko 1szt to się sprężam, by mi ktoś tego potrzebnego produktu nie sprzątnął.

Jak wyżej denerwujące jest gdy po wpisaniu wszystkich danych do odpowiednich rubryk trzeba się wracać na sklep i główkować czego to nie ma na stanie, bo i tak miewałem, że sam byłem zmuszony zgadnąć czego sklepowi brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przydało by się w sklepie, a mianowicie kegi (najlepiej używane). Ktoś na forum organizował akcje zbiorowego zakupu i cena wyszła przyzwoita. Nawet jakby sklep narzucił swoją marże to wydaje mi się że i tak wyszło by taniej niż na allegro czy w BA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przydało by się w sklepie, a mianowicie kegi (najlepiej używane). Ktoś na forum organizował akcje zbiorowego zakupu i cena wyszła przyzwoita. Nawet jakby sklep narzucił swoją marże to wydaje mi się że i tak wyszło by taniej niż na allegro czy w BA.

Też wydaje mi się to dobrym pomysłem. Jak "dorosnę" do kegów to na pewno wolałbym kupić wszystko w jednym sprawdzonym miejscu za uczciwą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno przydało by się w sklepie, a mianowicie kegi (najlepiej używane). Ktoś na forum organizował akcje zbiorowego zakupu i cena wyszła przyzwoita. Nawet jakby sklep narzucił swoją marże to wydaje mi się że i tak wyszło by taniej niż na allegro czy w BA.

http://browamator.pl...2&grupa_p=6

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.