Skocz do zawartości

Okazja żeby listę życzeń do nowych właścicieli HB stworzyć.


Rekomendowane odpowiedzi

że podoba mi się pomysł zestawów na bazie medalowych receptur

Też dobry pomysł - Dwa Anteksy Porter Bałtycki proszę :beer: ' date=' jednego szopa007 Russian Imperial Stout :) Byłoby super :)[/quote']

Rozpędziłeś się troszkę :) Zestawów na bazie receptur innych piwowarów na razie wprowadzać nie będę, przykro mi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze zamiast stalej ofery WhiteLabs sklep moglby zorganizowac akcje dwa razy do roku (na poczatku i w polowie sezonu piwowarskiego) z zapisami na dany szczep WLP.

Ryzyko posiadania WLP w stalej ofercie jest bardzo wysokie (ze wzgledu na krotni czas waznosci drozdzy), ale takie akcje gdyby byly regularnie orgniazowane dalyby bezpieczenstwo sklepowi z jednej strony, a z drugiej dostep do nietypowych szczepow dla konsumentow.

No to (i pokrewne wpisy) mnie naprawdę ujęło. Towar na zamówienie, sprowadzany po zebraniu odpowiedniej liczby zamówień, albo np raz na miesiąc / kwartał.

 

Powodzenia :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to (i pokrewne wpisy) mnie naprawdę ujęło. Towar na zamówienie, sprowadzany po zebraniu odpowiedniej liczby zamówień, albo np raz na miesiąc / kwartał.

 

Powodzenia :beer:

Są towary, na które warto tyle czekać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słody możemy zrobić w mniejszych paczkach 0,25kg czy nawet 0,1kg, chmiele pakowane po 0,1kg i 0,03kg oraz oczywiście 1kg, ale tylko jako "stałe porcje". Do słodu na gramy może wrócimy jak przetrwamy na rynku rok, dwa :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słody możemy zrobić w mniejszych paczkach 0,25kg czy nawet 0,1kg, chmiele pakowane po 0,1kg i 0,03kg oraz oczywiście 1kg, ale tylko jako "stałe porcje" Do słodu na gramy może wrócimy jak przetrwamy na rynku rok, dwa :beer:

 

 

Więcej optymizmu. Powinno być "Do słodu na gramy może wrócimy po roku bardzo udanej i owocnej działalności."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słody możemy zrobić w mniejszych paczkach 0' date='25kg czy nawet 0,1kg, chmiele pakowane po 0,1kg i 0,03kg oraz oczywiście 1kg, ale tylko jako "stałe porcje" Do słodu na gramy może wrócimy jak przetrwamy na rynku rok, dwa :beer:

 

 

 

Więcej optymizmu. Powinno być "Do słodu na gramy może wrócimy po roku bardzo udanej i owocnej działalności."

Wszystko w Naszych( Piwowarskich) rękach :beer:

Edytowane przez anteks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że stosunkowo blisko powstał "nowy" sklep, a że dość często jeżdżę w góry to i czasem może na wysyłce uda się zaoszczędzić.

 

Od siebie proponuję dość szybko zająć się pozycjonowaniem sklepu (samemu lub zlecić to jakiejś firmie). Jest to dość czasochłonny proces ale przynoszący efekty. Wg. mnie każdy doświadczony piwowar ma pełen przegląd rynku i do sklepu trafi tak czy tak dlatego w pozycjonowaniu proponuję skupić się na odbiorcach początkujących, dopiero wchodzących w "świat piwa". Taka osoba będzie szukać sklepu poprzez google (wiem po sobie bo niedawno tak właśnie szukałem) wpisując np. piwo domowe, kapslownica, brewkit czy zestaw do piwa itp. i fajnie jak by Twój sklep był na początku wyników wyszukiwania.

Życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wtrącę swoje trzy grosze. Gratuluję i życzę powodzenia. Ze swojej strony przypominam o drożdżach Danstar, zwłaszcza Nottinghamach :beer: Bywało że tylko z tego powodu musiałem robić zakupy w tylko jednym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może stworzyć w sklepie coś na kształt nagrody dla zwycięzcy Festiwalu Piwowarów - Birofilia ? Wygrał Jan Szała, w formie wyróżnienia jego zwycięskie piwo dostępne w sklepie przez cały rok. Niezłe wyróżnienie by to było. A jaka motywacja dla następców. Duma dla zwycięzcy i zysk dla sklepu, nie wątpię, że wielu zestaw w/g jego receptury zechciałoby kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.