Skocz do zawartości

Okazja żeby listę życzeń do nowych właścicieli HB stworzyć.


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro są już szalki Petriego, to przydałyby się także ezy i agar.

Ja do listy życzeń dopisuję Servomyces - pożywkę dla drożdży. Lub coś innego w tym guście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BA też korzysta z GLS. I przesyłki od nich też przyjeżdżają do mnie w stanie jak po tajfunie. Ostatnio to był cyrk, przesyłka była uszkodzona, ale kurier tyle razy ją przywoził do firmy, aż mnie nie zastał w pracy i cichaczem oddał przesyłkę recepcjonistce, żeby tylko protokołu szkody nie było.

 

Tak że jak najbardziej popieram ten pomysł.

 

Ja dzisiaj otworzyłem przy nim i zawartość była w dobrym stanie więc nie chciało mi się afery robić. Ale paczka miała dziurę w boku wyrwaną wielkości połowy fermentatora. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długi czas zamawiam GLS-em w BA i zawsze wszystko było jak w najlepszym porządku, tylko ostania przesyłka była zmięta i w środku uszkodzony worek ze słodem (mała dziura). Trochę się rozsypało do pudełka, więc nie wiem od czego to zależy. Rozmiar paczki, kształt, ciężar?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kuriera do du*y. Zawsze się mu nie chce paczki dźwigać dupie mi ją pod drzwi i zdźiwia. Zawsze mialem rozerwane worki z gls. wszystko co mi przychodzi z GLS jest pomięte. Po prostu koleś sobie leci. Jeszcze raz taki numer i dzwonie do GLS. Ja jestem czlowiekiem uczciwym i tego wymagam od innych a jak się mu nie podoba robota niech sobie zmieni. Wiedzial na co się pisze.

Edytowane przez Bartkii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą podstawa to folia ''stretch'' dookola kazdej paczki. Fortuny nie kosztuje. Gregori jak mi zapakowal te wiaderka prostokątne to to się nazywa PACZKA. Super. Nawet jak sie nią porzuca to jednak folia trzyma to w kupie.

A tak wracając do tematu to w HB jeszcze tylko Pale Ale w workach 25kg i plynne drożdże i nie kupuje nigdzie indziej :D

Edytowane przez Bartkii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z HB, która przyszła wczoraj była owinięta folią i dotarła do mnie bez zarzutu. Z doświadczenia ze sklepu żony widzę, że owinięcie folią jest niemal konieczne i sporo zabezpiecza szczególnie przed wilgocią, rozmakaniem i rozrywaniem kartonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłać paczki ze szklanymi ampułkami z siarkowodorem. Najlepiej w piątek żeby przez weekand dobrze prześmierdło.

 

edit:

wymyśliłem coś lepszego - nadać 30 kg ciepłego, lekko nadkiśniętego młóta w podwójnym worku na śmieci. Na pewno przy pierwszym rzucie się rozpadnie i może czegoś nauczy,

Edytowane przez Wiktor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realnie nie wcześniej niż za 2 tygodnie, zobaczymy jeszcze jaka będzie pogoda. Póki co nie chcę nic obiecywać.

 

Widzę, że jest zapotrzebowanie na amerykańskie szczepy :)

 

Pewnie szał na AIPA ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.