Jump to content
elroy

Niedzielne Dyskusje Piwowarskie - Pub Strefa Piwa

Recommended Posts

Jak dla mnie bomba. A co byś powiedział na koszulki coś w stylu piwowar domowy i logo piwo.org. Kto by chciał to by mógł taka koszulkę zakupić i kilka osób by miało je na spotkania. To by rozwiązało problem oznakowania.

Mógłbym się za czymś takim rozglądnac, albo Ty Tomku jak masz jakieś kontakty bo wiem, że pomysł już był ale upadł :)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Koszulki będą już w styczniu - miałem w Święta wprowadzać do sklepiku, ale mi zeszło jakoś :) Ale fajny pomysł, żeby sobie je jakoś dodatkowo spersonalizować.

Nie miałem na myśli personalizacji tylko napis piwowar domowy :P ale personalizacja też by była ok zwłaszcza dla nowych piwowarów :)

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Koszulki będą już w styczniu - miałem w Święta wprowadzać do sklepiku, ale mi zeszło jakoś :) Ale fajny pomysł, żeby sobie je jakoś dodatkowo spersonalizować.

super, jakieś projekty juz są?

13/01 zarezerwowane, tak więc do zobaczenia za 10 dni, o ile nic się nie zmieni.

EDIT: No i się zmieniło, o której godzinie spotkanie?

Edited by Winger

Ech, o 18 muszę być w Balicach, jakby godzinę wcześniej było to bym się jeszcze załapał :-) Chociaż może na jakiś kwadrans zaglądnę.

Mimo wcześniejszych zapowiedzi nie dam rady podskoczyć, uszkodziłem się niestety wczoraj na desce.

Plan spotkań spotkań warsztatowych i plenerowych strasznie mi się podoba, więc mam nadzieję, że wejdą w życie.

Przy okazji deklaruję swoją pomoc i oczywiście chęć uczestnictwa.

Dajcie znać po spotkaniu na czym stanęło.

Z góry dzięki,

B.

Dzięki wszystkim za spotkanie!

Najbliższy potwierdzony termin: 10 luty, niedziela, Strefa Piwa, 17:00

Program warsztatów:

- surowce niesłodowe

- warsztaty Beersmith, Brewtarget oraz za sugestią Roska również z Qbrew. (warto wziąć laptopy)

- wyposażenie w browarze i możliwości automatyki.

- parę słów o winiarstwie.

Plener: brak

Marzec. (będzie intensywny, bo wygląda na to, że spotkamy się dwa razy)

- piesza wycieczka do Marysi w Szczyrzycu (trasą Wiśniowa, Lubomir, przełęcz Wierzbanowska, Ciecień, Szczyrzyc. Prowadzi Leona)

- wizyta w Pracowni Piwa, (o ile będzie już na to pora)

Pomysły zaakceptowane na najbliższy okres czasu to również: odwiedziny w Carlsbergu w Brzesku, oraz Strzelca (jeżeli się uda załatwić). Janek zaoferował zwiedzanie nowo wybudowanej piwniczki i posiadówe w plenerze. (jak już będzie ciepło)

Do rozwinięcia temat warzenia na "domówce" (czyli wprosimy się do kogoś ;) ), oraz warzenie piwa według tej samej receptury i weryfikacja osiągnięć :)

Jeżeli czegoś nie uzupełniłem, to dopisujcie.