Skocz do zawartości

Niedzielne Dyskusje Piwowarskie - Pub Strefa Piwa


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety w domu :/

 

 

A były jakieś planowane ?

A no nie było, z tym że od dłuższego czasu nie mogę sobie trafić w pokazy w Omercie więc złapała mnie taka mała obsesja i wszystko mi się z jednym kojarzy... z zacieraniem.

Za to spotkanie całkiem przyjemne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

26.02 to wypada nam ostatnia niedziela miesiąca.

Zapraszam do Strefy Piwa na pogaduszki piwowarskie.

 

ps: Ostatnio niestety w ostatnim momencie musiałem zmienić plany, ale tym razem nie odpuszczam :)

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie dałem rady (potomstwo się zmęczyło i trzeba było wracać do dom), więc nie było okazji zrelacjonować kursu degustacji. W skrócie jeżeli chodzi o wrażenia: bardzo pozytywne i naprawdę warto wziąć udział (wygląda, że będą kolejne spotkania).

Pyrsk,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Zapraszam 29.04 w niedzielę na pogaduszki o piwowarstwie do Strefy Piwa. Ostatnia szansa na załapanie się na sztobry Lubelskiego (chętnych proszę o informację, żeby się nie marnowało)

 

https://www.piwo.org/calendar/event/48-niedzielne-dyskusje-piwowarskie/?module=events

 

 

ps: jest trochę do obgadania: nowy numer "Piwowara", imprezy we Wrocławiu i Żywcu, a i o nowo powstających browarach na pewno warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W związku z faktem, że 20.05 jest finał konkursu piwo.org - spotkanie niedzielne przesuwamy właśnie na ten dzień. Będzie możliwość spróbowania konkursowych piw :)

Zapraszam !

 

https://www.piwo.org/calendar/event/40-%7B%3F%7D/?module=events

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koniec wakacji już niebawem, więc najwyższa pora wrócić do naszych cyklicznych niedzielnych piwowarskich spotkań :) Proponuje 9 wrzesień jako oficjalne rozpoczęcie nowego sezonu. Będę jeszcze przypominał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Moi drodzy - rozpoczynamy nowy sezon niedzielnych piwowarskich spotkań.

16.09 Kraków, Strefa Piwa, od 17:00

Zapraszam wszystkich nowych piwowarów! (siedzimy zawsze w drugiej sali, przy ścianie z etykietami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.