Skocz do zawartości

Niedzielne Dyskusje Piwowarskie - Pub Strefa Piwa


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem chętny na niedzielę (inne dni też wchodzą w rachubę z wyjątkiem takich w których są wydarzenia piłkarskie) - też zabiorę 2xAIPA - porównamy :)

mały offtop a propo wydarzeń sportowych - 6-9 czerwca mistrzostwa europy w kajakarstwie slalomowym na torze na Wiśle przy autostradzie - oczywiście w Krakowie :) (dojazd rowerem wskazany - bo autem nie da rady)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie da rady ?

z uwagi na ilość samochodów związanych z zawodami

tutaj jest informacja: http://www.kkk.krako...-9-czerwca.html

oczywiście można kombinować i gdzieś szukać miejsca po drugiej stronie Wisły i przejść kładką lub pod klasztorem w Tyńcu i też dojść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Koledzy pozwolą, że dołączę do spotkania, to ja się dostosuję z terminem. Niestety surowce ma moją AIPĘ przyszły dopiero dziś, więc na najbliższe spotkanie raczej nie zdążę zabutelkować :-)

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli pasowałby Wam poniedziałek to też byłbym za tą datą.

 

Oprócz tej jednej butelczyny AIPA , mam jeszcze lagera na w34/70 ( mocno chmielony :) ) i pszenicę. No i jeszcze tripla ponad rok w butelkach. Brać wszystkie ? Nie wiecie co tam aktualnie w kranach płynie ?

Edytowane przez pepek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę warzę świąteczne. Teoretycznie powinienem się wyrobić, ale na 100% nie mogę obiecać.

 

W poniedziałek oczywiście na 17:00 się nie wyrobię, bo wtedy to ja wychodzę z pracy - koło 19 bym pewnie dotarł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to idealnie by mi też pasowało. Wcześniej zresztą też.

 

Tomasz , czy byłaby opcja pomęczyć Cię jeszcze w sprawie pomiarów temperatury w browarze ? Jestem kompletnym laikiem w elektronice i potrzebuje żeby mi ktoś to wyłożył łopatologicznie , jak zrobić sobie elektroniczny pomiar :)

Edytowane przez pepek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.