Skocz do zawartości

Niedzielne Dyskusje Piwowarskie - Pub Strefa Piwa


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie bomba. A co byś powiedział na koszulki coś w stylu piwowar domowy i logo piwo.org. Kto by chciał to by mógł taka koszulkę zakupić i kilka osób by miało je na spotkania. To by rozwiązało problem oznakowania.

 

Mógłbym się za czymś takim rozglądnac, albo Ty Tomku jak masz jakieś kontakty bo wiem, że pomysł już był ale upadł :)

 

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszulki będą już w styczniu - miałem w Święta wprowadzać do sklepiku, ale mi zeszło jakoś :) Ale fajny pomysł, żeby sobie je jakoś dodatkowo spersonalizować.

super, jakieś projekty juz są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13/01 zarezerwowane, tak więc do zobaczenia za 10 dni, o ile nic się nie zmieni.

 

EDIT: No i się zmieniło, o której godzinie spotkanie?

Edytowane przez Winger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wcześniejszych zapowiedzi nie dam rady podskoczyć, uszkodziłem się niestety wczoraj na desce.

 

Plan spotkań spotkań warsztatowych i plenerowych strasznie mi się podoba, więc mam nadzieję, że wejdą w życie.

Przy okazji deklaruję swoją pomoc i oczywiście chęć uczestnictwa.

 

Dajcie znać po spotkaniu na czym stanęło.

Z góry dzięki,

B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za spotkanie!

 

Najbliższy potwierdzony termin: 10 luty, niedziela, Strefa Piwa, 17:00

 

 

Program warsztatów:

 

- surowce niesłodowe

- warsztaty Beersmith, Brewtarget oraz za sugestią Roska również z Qbrew. (warto wziąć laptopy)

- wyposażenie w browarze i możliwości automatyki.

- parę słów o winiarstwie.

 

Plener: brak

 

Marzec. (będzie intensywny, bo wygląda na to, że spotkamy się dwa razy)

- piesza wycieczka do Marysi w Szczyrzycu (trasą Wiśniowa, Lubomir, przełęcz Wierzbanowska, Ciecień, Szczyrzyc. Prowadzi Leona)

- wizyta w Pracowni Piwa, (o ile będzie już na to pora)

 

Pomysły zaakceptowane na najbliższy okres czasu to również: odwiedziny w Carlsbergu w Brzesku, oraz Strzelca (jeżeli się uda załatwić). Janek zaoferował zwiedzanie nowo wybudowanej piwniczki i posiadówe w plenerze. (jak już będzie ciepło)

Do rozwinięcia temat warzenia na "domówce" (czyli wprosimy się do kogoś ;) ), oraz warzenie piwa według tej samej receptury i weryfikacja osiągnięć :)

Jeżeli czegoś nie uzupełniłem, to dopisujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.