Skocz do zawartości

Niedzielne Dyskusje Piwowarskie - Pub Strefa Piwa


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

W imieniu własnym oraz Pawła i Roberta z Pubu Strefa Piwa na Kazimierzu zapraszam na pierwsze, inauguracyjne oraz organizacyjne spotkanie piwowarów :)

Kto warzy, chce warzyć albo właśnie o tym usłyszał niech wpadnie na Józefa 6 na Kazimierzu w niedzielę 27.11 od 16:00. Można wziąć butelkę własnego piwa pod dyskusję - biorę to na siebie :cool:

 

piwowarzy krakowscy - obecność obowiązkowa :)

 

ps: Pub chyba nie ma jeszcze swojej strony, ale jak ktoś ma FB to link http://www.facebook.com/StrefaPiwaPub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się cieszę z nowego pomysłu. Mam nadzieję, że uda mi się wygospodarować chwilkę czasu w niedzielę i się pojawię.

W piwnicy jakieś butelki leżą :cool: więc coś pewnie wezmę ze sobą do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przybycie, miłe towarzystwo i ciekawe piwa :) Mam nadzieję, że jeszcze siedzicie :) Skwak z zaskoczenia znalazł aparat w plecaku, więc pamiątkowe zdjęcie niebawem.

Zgodnie z dyskusją i zapowiedziami spotkania będą cykliczne, na ten moment ostatnia niedziela miesiąca od 16:00

 

ps: nie wiem czy dobrze naliczyłem, ale było nas chyba 14 osób ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w tym czasie wjeżdżałem do Katowic ! Ależ żałuję , że nie mogłem być. Czekam na fotorelację !

 

PS. Świetnie , jeśli udałoby się te spotkania robić regularnie .

Edytowane przez pepek84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za spotkanie. Jednak moim zdaniem było trochę krótkie. :smilies:

 

Super będzie jak spotkania będą cyklicznie tylko trzeba jeszcze przemyśleć sprawę grudnia bo ostatnia niedziela wypada dzień po wigilii

Edytowane przez rosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

dzięki za spotkanie, fajnie było zobaczyć starych i spotkać po raz pierwszy nowych znajomych.

 

Liczymy, że impreza stanie się cykliczna i zdążymy zrobić następną odsłonę jeszcze w grudniu :smilies:

 

pozdrawiamy

Rafał i Agata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.