Jump to content
elroy

Niedzielne Dyskusje Piwowarskie - Pub Strefa Piwa

Recommended Posts

Witajcie!

W imieniu własnym oraz Pawła i Roberta z Pubu Strefa Piwa na Kazimierzu zapraszam na pierwsze, inauguracyjne oraz organizacyjne spotkanie piwowarów :)

Kto warzy, chce warzyć albo właśnie o tym usłyszał niech wpadnie na Józefa 6 na Kazimierzu w niedzielę 27.11 od 16:00. Można wziąć butelkę własnego piwa pod dyskusję - biorę to na siebie :cool:

piwowarzy krakowscy - obecność obowiązkowa :)

ps: Pub chyba nie ma jeszcze swojej strony, ale jak ktoś ma FB to link http://www.facebook.com/StrefaPiwaPub

A do której planujecie "obradować" , bo o tej godzinie będe w drodze z Wrocławia do Krakowa. Elroy , a nie wracasz przypadkiem z Wrocka w niedziele do Krakowa ?

Też się cieszę z nowego pomysłu. Mam nadzieję, że uda mi się wygospodarować chwilkę czasu w niedzielę i się pojawię.

W piwnicy jakieś butelki leżą :cool: więc coś pewnie wezmę ze sobą do oceny.

Ja w poniedziałki odpoczywam :) No nic.. postaram się przyjechać pociągiem. Bo jadę z kimś autem i planowo mieliśmy wracać późnym wieczorem. Mam nadzieje , że się pojawię.

Dzięki za przybycie, miłe towarzystwo i ciekawe piwa :) Mam nadzieję, że jeszcze siedzicie :) Skwak z zaskoczenia znalazł aparat w plecaku, więc pamiątkowe zdjęcie niebawem.

Zgodnie z dyskusją i zapowiedziami spotkania będą cykliczne, na ten moment ostatnia niedziela miesiąca od 16:00

ps: nie wiem czy dobrze naliczyłem, ale było nas chyba 14 osób ?

Mniej więcej w tym czasie wjeżdżałem do Katowic ! Ależ żałuję , że nie mogłem być. Czekam na fotorelację !

PS. Świetnie , jeśli udałoby się te spotkania robić regularnie .

Edited by pepek84

Dzięki za spotkanie. Jednak moim zdaniem było trochę krótkie. :smilies:

Super będzie jak spotkania będą cyklicznie tylko trzeba jeszcze przemyśleć sprawę grudnia bo ostatnia niedziela wypada dzień po wigilii

Edited by rosek

Hej,

dzięki za spotkanie, fajnie było zobaczyć starych i spotkać po raz pierwszy nowych znajomych.

Liczymy, że impreza stanie się cykliczna i zdążymy zrobić następną odsłonę jeszcze w grudniu :smilies:

pozdrawiamy

Rafał i Agata.

Nie mogłem wczoraj za długo posiedzieć więc dzisiaj robię dogrywkę. Szukać mnie przy barze :smilies:

Dzięki również wszystkim za spotkanie. Następnym razem mam nadzieję, że dam radę dłużej zostać.

Aaa, i przypominam się z podkładkami oraz sterownikiem do lodówki ;)

Pyrsk,

B.

Zgodnie z dyskusją i zapowiedziami spotkania będą cykliczne, na ten moment ostatnia niedziela miesiąca od 16:00

Dopiero doczytałem - rozumiem, że najbliższe spotkanie w Boże Narodzenie? :)