Skocz do zawartości

Zmiany jakie nas czekają w 2012


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Można napisać, że ledwo co się zarejestrowałem, ale pozwolę sobie na pewną uwagę.

W obecnej formie, jeżeli w temacie jest link do innego tematu lub działu piwo.org, odnośnik otwiera się w bieżącej kacie.

Moja propozycja jest taka, żeby taki link otwierał się w nowej karcie lub oknie.

Wtyczka do Mozilli Tab Mix Plus Ci pomoże. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć w kwestii czytelności "FORUM". Jako osoba słabowidząca (astygmatyzm, achromatopsja) chciałbym aby cały zestaw graficzny kolorów pozostał taki sam. Taki theme jak jest świetnie się czyta, jest bardzo przejrzysty. Tyle ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się wypowiedzieć w kwestii czytelności "FORUM". Jako osoba słabowidząca (astygmatyzm, achromatopsja) chciałbym aby cały zestaw graficzny kolorów pozostał taki sam. Taki theme jak jest świetnie się czyta, jest bardzo przejrzysty. Tyle ode mnie

To bardzo cenna uwaga, oczywiście postaram się aby był maksymalnie zbliżony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zależności od przygotowania przez aministratora może być dostępnych kilka styli/skórek

Do wyboru moze być np. podobne do tego, czarny i białe napisy, jakiś kolorowy

I.P.Board jest naprawdę super dla administratora, moderatora i uzytkowników i ciesze się za Elroy wybrał własnie to

 

p.s. co z shoutboxem ?

Edytowane przez toldo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. co z shoutboxem ?

Pytania o to de facto były sporadyczne. Może gdyby to było forum wielotematyczne to dla rozluźnienia atmosfery można byłoby dodać :beer: Shoutbox to 2 minuty pracy, więc zobaczymy w praniu jak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mawia klasyk Trzeba będzie przywyknąć

Ludzie przyzwyczajają się do własnych żon (podobno do cudzych także)' date=' to i do forum przywykną.[/quote']

Na forum spędzam więcej czasu niż z żoną. Nie będzie łatwo. :beer: Oczywiście elroy również na mnie możesz liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się Piwo.org podoba taki jak jest (strona, wiki i forum), włącznie z czystym i przejrzystym kolorem. Jedyne czego bym chciał to opragramowanie na smartphones.

 

I jeszcze mała sugestia: co myślicie o "ubocznym" dodatkowym serwisie w stylu Untappd? Untappd jest w zasadzie "Twitter" dla piwoszy. Na Untappd twittujesz na temat piw, które w danym momencie pijesz, masz też możliwość wpisywania piw domowych.

 

BTW, dokładam się do zrzuty na nowe Piwo.org.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie mam już wszystko poukładane i gdzie się dało wykonane testy.

Potrzebuję jeszcze Waszego zdania na temat tego co pojawia się po wpisaniu piwo.org w przeglądarkę.

 

Prawda jest taka, że pojawiają się aktualnie w zasadzie tylko informacje dotyczące konkursów oraz ich wyniki. Oglądalność jest dość niska (nie osiąga nawet 1000 unikalnych odwiedzin dziennie), bo i nie ma co na co dzień oglądać :(

 

Zastanawiam się więc, czy nie lepiej będzie aby pod adresem piwo.org pojawiło się od razu forum (w końcu i tak wszyscy działamy tutaj) , a pozostałe informacje przenieść na podstrony.

 

Jak uważacie ?

 

ps: scoobie - oczywiście tapatalk będzie zaimplementowany. Co do serwisu który podałeś, niestety się nie wypowiem z braku wiedzy i obycia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zostawiłbym tak jak jest. Nigdy nie wiesz do czego będzie Ci potrzebny adres piwo.org. A jak wrzucisz tam forum to niezbyt dobrym pomysłem będzie przenoszenie go w razie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie zaszkodziłoby zamieszczenie jakiejś wstępnej informacji o tym, że piwo da się uwarzyć samodzielnie i że istnieje wiele gatunków, o których nie śniło się zwykłym Polakom. Plus do tego parę zdjęć z kuflami pełnymi pięknego piwa i do tego kilka z procesu warzenia i butelkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze strone z wiki uatawi jako glowna.

Tego nie mogę zrobić, wiki jest bardzo często linkowana poza piwo.org i zmiany w adresie byłby nie pożądane. Poza tym aplikacja dla osób nie rozeznanych w temacie jest skomplikowana w odbiorze :(

Głosy są podzielone, ale trzymając się zasady, że lepsze wrogiem dobrego układ pozostanie bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosy są podzielone, ale trzymając się zasady, że lepsze wrogiem dobrego układ pozostanie bez zmian.

Moim zdaniem dobrze jest jak jest - strona główna robi chociażby za "drogowskaz" do forum, wiki, etc. No i zawsze jest miejsce na jakieś aktualności czy jakiekolwiek inne info. Można by tylko uaktualnić niektóre linki :smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem pora działać ;)

 

http://www.piwo.org/2011/12/wesprzyj-rozwoj-piwowarskiej-spolecznosci-piwo-org/

 

Jeżeli używacie portali społecznościowych, podrzucie powyższego linka znajomym piwowarom :(

 

Raz jeszcze dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.