Skocz do zawartości

Zmiany jakie nas czekają w 2012


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Jednym słowem elroy, sytuacja dojrzała do tego, żebyś umożliwił chętnym możliwość wsparcia serwisu. Co jak sądzę, będzie z korzyścią dla wszystkich. Ja wspieram browar.biz jako Premium Użytkownik i z chęcią wesprę piwo.org taką samą kwotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jednym słowem elroy, sytuacja dojrzała do tego, żebyś umożliwił chętnym możliwość wsparcia serwisu. Co jak sądzę, będzie z korzyścią dla wszystkich. Ja wspieram browar.biz jako Premium Użytkownik i z chęcią wesprę piwo.org taką samą kwotą.

Tu się zgadzam z Tomkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również się oczywiście dorzucę... :) :)

 

Co jest na ten moment problematyczne (ale nie znaczy, że niemożliwe) w migracji ze względu na duże różnice w konstrukcji.

[*] Wiadomości i foldery PW

Jeśli nie będzie możliwości przeniesienia PW, to może dałoby się chociaż dorobić jakaś opcję exportu do txt? Cześć PW jest na pewno do wywalenia, ale w duża część to jakieś telefony, kontakty, adresy czy też nawet zwykła, ale warta zachowania korespondecja...

[*] Linki w postach które kierowały do innych części forum np: http://piwo.org/forum/jak-zaczac.html

Buuu... :) a ja tak pracowicie uzupełniałem po każdej warce "spis treści" w pierwszym poście wątku o moim warzeniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei zatem :)

Nie było i nie będzie żadnych stałych opłat składkowych. Można iść tropem premium użytkowników, to jednak do późniejszego przedyskutowania. Odkładam to na razie na plan dalszy, ale wrócimy. Mam kilka pomysłów :)

 

260$ to koszt zakupu licencji z dodatkowym rocznym wsparciem technicznym i aktualizacyjnym. Uaktualnienie wsparcia po roku jest tanie i nawet o tym nie pisałem. Sama licencja jest dożywotnia.

 

Ważne sprawy poruszył Stasiek.

Linki to jest dość duży problem, nie robiłem jeszcze raportu ile ich w postach siedzi. Być może uda się to ująć jakimś fajnym algorytmem, jak nie to zaproszę kolegów i zrobimy ręcznie w kilka dni ;) PW da się wyeksportować, nie ma problemu. Zresztą stare forum będzie do wglądu.

 

Zgoda - dobry pomysł! Rzeczywiście może nie trzeba wyważać drzwi. Napiszę i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki powinny przejść konwersję i działać, nie powinno być problemów. Zdjęć dołączonych do postów aktualnie jest 2008 sztuk i mam już mglisty pomysł jak to zrobić, aczkolwiek nie będzie to niestety priorytetem.

Tak więc pozwolę sobie zamieścić dzisiaj wieczorem stosowne informację dotyczące wsparcia :beer: Może uda się jeszcze w tym roku wystartować z nową wersją. Równolegle trwają prace w firmach zewnętrznych nad nowym logo (koszulki, koszulki, koszulki), ale już widzę, że będzie to ciężki i żmudny proces :beer:

 

Jeżeli ktoś chce zerknąć jak wygląda IPB w działaniu (choć jest to bardzo popularny soft i pewnie się spotkaliście nie raz) to można zobaczyć na stronie producenta: http://www.invisionpower.com/ (nie będę kupował dodatków takich jak IP.Blog oraz IP.Nexus (sklep internetowy). Gdyby się taka potrzeba pojawiła, można to zrobić w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IP.Board (Standard) $149.99

IP.Downloads $49.99

IP.Content $49.99

IP.Gallery $64.99

IP.Chat: 5 UsersFREE

 

15% Bundle Discount-$47.24

 

Total $267.72

1 dolar = 3,36 złotego, więc potrzeba 899,54 zł. Myślę, że wśród forumowiczów uda uzbierać się taką kwotę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile myślicie mogła by kosztować podstawowa, ale profesjonalna oprawa graficzna? Czy takie rzeczy kosztują bardzo dużo?

To zależy do czego i czego wymagasz :P Zlecenie od zera to zwykle wysokie kwoty, ale można na pewno coś kupić z gotowych rozwiązań.

Na potrzeby piwo.org nie szukałem, bo nie ma potrzeby uważam, ale jeżeli pytasz ogólnie to na pewno trzeba byłoby porozsyłać co nieco zapytań. Dobrym sposobem na określenie kosztów są też ogłoszenia na dedykowanych forach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.