Skocz do zawartości

Zmiany jakie nas czekają w 2012


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A dlaczego nie zapłacić za hosting za cały rok? Akurat do końca świata w grudniu 2012 :(

Te opłaty dotychczas udawało się fajnie pokryć z reklam na piwo.org i chciałbym to utrzymać.. Poza tym nie chcę się wiązać opłatami na taki okres czasu z jedną firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie na mnie!!! Ja jeszcze się nie dorzuciłem. Myślałem, że będę mógł po prostu wpłacić kartą debitową albo PayPal. A tu nici, będę musiał fizycznie pójść do banku zrobić przelew :P

Hej no właśnie ja puszczłem przelew kolo poludnia jak nie doszedł pewnie bedzie w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nam wszystkim :P Jesteśmy nie rodziną, bo z tą czasami wychodzi się najlepiej na zdjęciu, ale grupą przyjaciół mogącą na sobie polegać w każdych okolicznościach. Strasznie może to patetyczne, ale tak jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie na mnie!!! Ja jeszcze się nie dorzuciłem. Myślałem' date=' że będę mógł po prostu wpłacić kartą debitową albo PayPal. A tu nici, będę musiał fizycznie pójść do banku zrobić przelew :P[/quote']

Hej no właśnie ja puszczłem przelew kolo poludnia jak nie doszedł pewnie bedzie w poniedziałek.

Cześć,

 

Ja również robiłem przelew w piątek około południa, więc pewnie też nie doszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje szansa. że pod choinkę dostaniemy nowe forum?

Na Gwiazdkę będzie na pewno :okey: Pracuję od weekendu już nad tym.

 

W tym tygodniu będzie odpalone zastępcze forum, na czas nieobecności głównego (2-3 dni). Posty napisane już tam, nie będą importowane,a kluczowe wątki nie dostępne. Chodzi głównie o nie zamykanie kanału informacji dla osób uczestniczących w różnych akacjach zakupowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.