Skocz do zawartości

Zmiany jakie nas czekają w 2012


elroy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, bardzo pozytywnie mobilizujące ;)

 

A powiem Wam, że gdy dzisiaj w pracy o tym opowiadałem, to nikt mi nie chciał wierzyć, że w dzisiejszych czasach, wśród dorosłych ludzi, kapitalizmu, kryzysu etc. , to jeszcze możliwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 212
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A powiem Wam, że gdy dzisiaj w pracy o tym opowiadałem, to nikt mi nie chciał wierzyć, że w dzisiejszych czasach, wśród dorosłych ludzi, kapitalizmu, kryzysu etc. , to jeszcze możliwe ;)

Tylu wariatów w jednym miejscu nie znajdziesz, no chyba że piwowarów ;) Kto "normalny" poświęca tyle czasu i wysiłku żeby się napić piwa skoro można kupić w trzy sekundy w sklepie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

 

Skromne wsparcie i ode mnie ;) Myślą przewodnią akcji powinna chyba być parafraza słynnego cytatu: Nie pytaj, co piwo.org może zrobić dla Ciebie. Pytaj, co ty możesz zrobić dla piwo.org :beer:

Myślę że lepiej tutaj będą pasowały słowa Henia Lermaszewskiego z serialu " Dom'

 

" Jak ktoś komuś coś to choć niewiele to zawsze , a jak nikt nikomu nic to zesrał się goły na rogu stodoły"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo pozytywnie mobilizujące :)

 

A powiem Wam, że gdy dzisiaj w pracy o tym opowiadałem, to nikt mi nie chciał wierzyć, że w dzisiejszych czasach, wśród dorosłych ludzi, kapitalizmu, kryzysu etc. , to jeszcze możliwe :)

Powiedz im, że poprostu towarzystwo nadużywa alkoholu i działają czasami wbrew regułom kapitalistycznym :beer:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiem Wam, że gdy dzisiaj w pracy o tym opowiadałem, to nikt mi nie chciał wierzyć, że w dzisiejszych czasach, wśród dorosłych ludzi, kapitalizmu, kryzysu etc. , to jeszcze możliwe :beer:

Widzisz Tomku, my tego doświadczyliśmy dzięki Wam w kwietniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bardzo pozytywnie mobilizujące :beer:

 

A powiem Wam, że gdy dzisiaj w pracy o tym opowiadałem, to nikt mi nie chciał wierzyć, że w dzisiejszych czasach, wśród dorosłych ludzi, kapitalizmu, kryzysu etc. , to jeszcze możliwe ;)

Komunizm w Polsce zniszczył pojęcie społeczności. Lata monopolu państwa próbującego narzucać każdy aspekt życia wszystkich obywateli, doprowadził do tego, że trudno uwierzyć w ludzką szczerą bezinteresowność na rzecz grupy ludzi jak społeczność piwo.org. Jesteśmy dowodem na to, że czasy się zamieniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wiedzę, jaką bynajmniej ja uzyskałem korzystając z tut. forum, powinienem sam "zasponsorować" całą akcję.

Jeśli to ma być komplement musisz wymienić słowo "bynajmniej" na "przynajmniej" i na przyszłość zapamiętać przynajmniej tyle:

- bynajmniej - ?wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła`

- przynajmniej - ?partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś` - W Twoim przypadku liczba osób, która uzyskała wiedzę.

 

Bynajmniej nie myśl, że ja tak ze złośliwości.

Edytowane przez Jacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę wiedzę' date=' jaką bynajmniej ja uzyskałem korzystając z tut. forum, powinienem sam "zasponsorować" całą akcję.[/quote']

Jeśli to ma być komplement musisz wymienić słowo "bynajmniej" na "przynajmniej" i na przyszłość zapamiętać przynajmniej tyle:

- bynajmniej - ?wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła`

- przynajmniej - ?partykuła wyznaczająca minimalny, możliwy do zaakceptowania przez mówiącego zakres czegoś` - W Twoim przypadku liczba osób, która uzyskała wiedzę.

 

Bynajmniej nie myśl, że ja tak ze złośliwości.

Ej, weź, nie płosz kolegi, lepiej pokombinujmy, żeby jego akt strzelisty przemienić w finansowe zobowiązanie :beer:

 

P.S.:

A to do czego sam się poczuwam zobowiązany, ureguluję za chwilę jutro. I nie powinno być tego mniej niż numer specjalistycznego czasopisma do kupienia w kiosku, czyli każdy kto się czegoś pożytecznego na piwo.org nauczył powinien z dyszkę wysupłać bez bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak' date=' bardzo pozytywnie mobilizujące :beer:

 

A powiem Wam, że gdy dzisiaj w pracy o tym opowiadałem, to nikt mi nie chciał wierzyć, że w dzisiejszych czasach, wśród dorosłych ludzi, kapitalizmu, kryzysu etc. , to jeszcze możliwe ;)[/quote']

Komunizm w Polsce zniszczył pojęcie społeczności. Lata monopolu państwa próbującego narzucać każdy aspekt życia wszystkich obywateli, doprowadził do tego, że trudno uwierzyć w ludzką szczerą bezinteresowność na rzecz grupy ludzi jak społeczność piwo.org. Jesteśmy dowodem na to, że czasy się zamieniły.

komunizmu to w Polsce nie było, na szczęście, bo byłoby jeszcze gorzej :) poza tym czasy się dopiero zmieniają - musimy jeszcze poczekać na zmiane co najmniej pokolenia by wszystko wróciło do normalności...

sorry za off topic

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelewy międzybankowe się kończą, a tu cisza :( . Bardzo jestem ciekaw co tam wspólnie zmalowaliśmy. Tylko w razie sukcesu na zapas się nie cieszmy, bo jak nam Tomek, Dorota i Arek wystawią rachunek za czas spędzony na administracji forum to będziemy zbierać do usranej śmierci :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelewy międzybankowe się kończą, a tu cisza :( . Bardzo jestem ciekaw co tam wspólnie zmalowaliśmy. Tylko w razie sukcesu na zapas się nie cieszmy, bo jak nam Tomek, Dorota i Arek wystawią rachunek za czas spędzony na administracji forum to będziemy zbierać do usranej śmierci :(

Właśnie robię zestawienie na rachunku, bo o 18:15 w moim banku jest ostatnia sesja. 2 minutki, obrobię pdfa tylko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy !

 

Akcja zakończyła się sukcesem którego nawet nie potrafiłbym wcześniej przewidzieć. Ale mamy poważny problem - zebraliśmy za dużo !:(

Dzięki wszystkich osobom które wspomogły cegiełkami (nawet bardzo sporymi!) uzbieraliśmy aż 3786,09 zł (stan na 18:30 9.12)

115 osób to szczerze i mocno wzruszająca ilość ludzi - nie spodziewałem się aż takiego odzewu. Raz jeszcze dziękuję z całego serca.

 

W związku z tym, że kwota jest przewyższająca mocno potrzeby, na ten moment chciałbym przeznaczyć ją następująco:

 

- zakup licencji IPB (wiadomo)

- zmiana logotypu przez grafika (jestem już w kontakcie) i dokupienie licencji na sklep IP.Nexus(+49$) który umożliwiłby dystrybucję gadżetów związanych z piwo.org (w końcu koszulki+parę innych produktów związanych ściśle z naszym serwisem)

- opłaty za obsługę hostingową na najbliższe 6 miesięcy (około 500zł)

 

Pozostałą kwotę przedyskutujemy wspólnie :(

 

W nowej odsłonie strony darczyńcom chciałbym podziękować pewnymi rozszerzonymi możliwościami :)

 

ps: kilka dodatkowych informacji późniejszym wieczorem.

 

Dziękuję ! :):(

 

2643qqt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie na mnie!!! Ja jeszcze się nie dorzuciłem. Myślałem, że będę mógł po prostu wpłacić kartą debitową albo PayPal. A tu nici, będę musiał fizycznie pójść do banku zrobić przelew :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.