Skocz do zawartości

Akcja Fermentator 33 l


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

Mateusz mniej więcej pookreślał ile kto chce pojemników. Wyznaczył również grupy "regionalne"i ich liderów. Myślę, że powinien podać termin ostatecznego zamówienia, a my gdy mamy potrzebę skorygowania swego zamówienia powinniśmy to ustalać z regionalnym liderem. Po terminie wyznaczonym przez Mateusza, lider podaje liczbę fermentorów, którą zamawia i temat jest zamknięty.

W tej chwili możemy w nieskończoność przeciągać temat na forum, a to +2, a to -1 i nigdy nie będzie wiadomo, kto, komu i za ile :beer::smilies:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę sprawdzić swoje zamówienie na liście (post #86, strona 5). Może się zdarzyć, że kogoś pominąłem. Chciałbym uniknąć wszelkich komplikacji. Dziękuję.

 

W tej chwili mamy 200 wiader. O ile się nie pomyliłem z obliczeniami :smilies: 1 grudnia lista jest zamknięta. Kolega polter ma rację. Do końca miesiąca jest czas na zmiany, później rusza machina z zamówieniami. Możemy się umówić tak, że z datą 1.12 składam zamówienie u producenta, dowiem się jaka jest ostateczna cena wiader, podam Liderom moje dane do przelewu, a następnie Liderzy zbiorą pieniądze i przeleją je na moje konto. W ten sposób szybciej ustalę czy mamy już wszystko wpłacone. Po zebraniu całej kwoty, przeleję pieniądze na konto producenta, który podzieli zamówienie według grup. Z chwilą kiedy otrzymam info, iż paczki są gotowe do wysyłki, Liderzy zamówią kuriera. Od zamknięcia listy, będę kontaktować się z Liderami na PW.

Edytowane przez 19Mateusz87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiem się jaka jest ostateczna cena wiader, podam Liderom moje dane do przelewu, a następnie Liderzy zbiorą pieniądze i przeleją je na moje konto. W ten sposób szybciej ustalę czy mamy już wszystko wpłacone. Po zebraniu całej kwoty, przeleję pieniądze na konto producenta, który podzieli zamówienie według grup. Z chwilą kiedy otrzymam info, iż paczki są gotowe do wysyłki, Liderzy zamówią kuriera. Od zamknięcia listy, będę kontaktować się z Liderami na PW.

Nie jestem pewien czy to dobra droga- jedna "czarna owca" blokuje całą grupę wielu osób... Nie chcę wprowadzać zbędnej dyskusji, po prostu informuję o potencjalnych trudnościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiem się jaka jest ostateczna cena wiader' date=' podam Liderom moje dane do przelewu, a następnie Liderzy zbiorą pieniądze i przeleją je na moje konto. W ten sposób szybciej ustalę czy mamy już wszystko wpłacone. Po zebraniu całej kwoty, przeleję pieniądze na konto producenta, który podzieli zamówienie według grup. Z chwilą kiedy otrzymam info, iż paczki są gotowe do wysyłki, Liderzy zamówią kuriera. Od zamknięcia listy, będę kontaktować się z Liderami na PW.[/quote']

Nie jestem pewien czy to dobra droga- jedna "czarna owca" blokuje całą grupę wielu osób... Nie chcę wprowadzać zbędnej dyskusji, po prostu informuję o potencjalnych trudnościach

Po prostu niech Mateusz ustawi ścisłe terminy. Brak wpłaty czarnej owcy do danego dnia oznacza usunięcie go z listy i po problemie. Jedynie liderzy muszą okazać się rzetelni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy. Już kilka razy wspominałem o tym, że do końca miesiąca przyjmuję zamówienie, później dogaduję się z producentem, a następnie zbieramy kasę. Zaraz jak otrzymam odpowiedź ile ostatecznie kosztuje jedno wiadro, daję info na forum i podaję termin wpłaty pieniążków. Wierzę, że liderzy oraz pozostali uczestnicy są osobami rzetelnymi. Inaczej nie byłoby nas na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liderem w warszy mogę być tylko z opcją z kurierem. Nie mam samochodu, to nie odbiorę tylu wiader autobusem:P Ale nie nalegam, jak ktoś się zgłosi w zamian to proszę bardzo :beer:

Jest ew. opcja, że przerzucę te wiadra z Wólki na Bielany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liderem w warszy mogę być tylko z opcją z kurierem. Nie mam samochodu' date=' to nie odbiorę tylu wiader autobusem:P Ale nie nalegam, jak ktoś się zgłosi w zamian to proszę bardzo :beer:[/quote']

Jest ew. opcja, że przerzucę te wiadra z Wólki na Bielany.

Proszę bardzo, będziesz robił sam za kuriera :D i od razu swoje odbierzesz wiadra. Jak już ja mam być liderem to jest mi to obojętne jak te wiadra do mnie dotrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liderem w warszy mogę być tylko z opcją z kurierem. Nie mam samochodu' date=' to nie odbiorę tylu wiader autobusem:P Ale nie nalegam' date=' jak ktoś się zgłosi w zamian to proszę bardzo :beer:[/quote'']

Jest ew. opcja, że przerzucę te wiadra z Wólki na Bielany.

Proszę bardzo, będziesz robił sam za kuriera :D i od razu swoje odbierzesz wiadra. Jak już ja mam być liderem to jest mi to obojętne jak te wiadra do mnie dotrą :)

Ja za kuriera, ty za magazyniera.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liderem w warszy mogę być tylko z opcją z kurierem. Nie mam samochodu' date=' to nie odbiorę tylu wiader autobusem:P Ale nie nalegam, jak ktoś się zgłosi w zamian to proszę bardzo :beer:[/quote']

Jest ew. opcja, że przerzucę te wiadra z Wólki na Bielany.

Możemy uznać, że odbierzesz wiadra osobiście. W odpowiednim momencie poproszę Cię o kilka informacji ma PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Gregiri1977 wiadomość odnośnie liderowania, ponieważ ma najwięcej wiader. Jeśli nie będzie miał warunków, mianuję Cię na lidera grupy :( Co do ceny to dzisiaj powinienem wiedzieć jak sprawa stoi. Podam też wszelkie info dot. zbiórki pieniążków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natrafiłem na kilka przeszkód ze strony producenta. Wysłałem maila z zamówieniem a ten wymyśla cuda, jakby chciał dać nam delikatnie do zrozumienia, że nie zależy mu na takiej ilości wiader. Problem jest też z transportem. Producent chciałby żeby całe zamówienie trafiło do mnie. Ja chcę podzielić wszystko na 9 grup i uniknąć dla Was podwyższenia kosztów transportu. Negocjuję, walczę jak lew ale nie wiem jaki będzie finał. Podjąłem się tego zadania i chcę je dokończyć. Pewne jest, że cena się nie zmieniła. Liderzy grup mogą zbierać pieniądze od swoich kolegów z regionu. Przez kilka dni moja dyspozycja na forum będzie bardzo ograniczona. Postaram się wygospodarować odrobinę czasu i podać Liderom moje dane do przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustal - najlepiej tłustym drukiem - żelazny termin, do kiedy pieniądze mają trafić na Twoje konto. Wtedy Liderzy będą wiedzieli, do kiedy zbierać pieniądze od członków grupy. Kto nie zdąży - po ptokach.

 

Proponuję w tytule przelewu napisać: Fermentory, swój nick z forum i ilość sztuk.

 

Np.

 

"Fermentory, Porter, 3szt."

 

to znacznie ułatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.