Skocz do zawartości

Akcja Fermentator 33 l


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

a czy można poznać dane producenta i ewentualne opinie na Jego temat?

Dane producenta mogę ujawnić ale tylko na PW. Na temat opini nie wypowiem się. Na stronie internetowej producenta wszystko ładnie wygląda. Nie sądzę, aby sprzedawane przez nich wiadra były wadliwe. Wyglądają identycznie jak te z portali aukcyjnych czy sklepów piwowarskich. Gdyby były odrobinę nieszczelne, w co wątpię, to w niczym to nie przeszkadza.

 

Dzisiaj otrzymałem maila z informacją dot. transportu. Absolutnie nie robią problemu w przypadku gdy pogrupujemy się na większe miasta. Odpowiednią ilość wiader spakują, oznaczą i wyślą gdzie trzeba tzn. zamówiony przez nas kurier odbierze przesyłkę. Jeśli ktoś chce odebrać swoje zamówienie osobiście, informuję, iż jest i taka możliwość. Całe szczęście, że w ten sposób układa się współpraca i nie musimy dwa razy płacić za kuriera.

 

Co do rabatu to raczej nie zbierzemy takiej ilości żeby się załapać. Może i akcja nie jest jednorazowa ale na pewno nie będę często korzystał z usług tej firmy. Z aktualnej ceny jestem zadowolony.

Kontakt z przedstawicielem handlowym jest wzorowy.

 

Myślę, że do końca miesiąca powstanie ostateczna lista. Na początku grudnia złożę zamówienie. Jakie zmiany przyniesie rok 2012 nie wiemy, dlatego chcę przeprowadzić akcję już teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli istnieje możliwość zamowienia 1 sztuki to jestem chętny- odbiór Kraków. Zamówił bym dwa ale nie chce przesadzać z ilością zajmowanego miejsca w piwnicy :).

Przecież wiadro wchodzi jedno w drugie więc ilość zajmowanego miejsca jest niemal identyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli istnieje możliwość zamowienia 1 sztuki to jestem chętny- odbiór Kraków. Zamówił bym dwa ale nie chce przesadzać z ilością zajmowanego miejsca w piwnicy :).

Przecież wiadro wchodzi jedno w drugie więc ilość zajmowanego miejsca jest niemal identyczna.

Co racja to racja. Kiedyś myślałem podobnie, a dzisiaj nie mam w czym fermentować brzeczki.

Chłopaki z Krakowa biorą udział a akcji, więc doczepię Cię do tej grupy. Masz jeszcze kilka dni na zastanowienie się ile dokładnie potrzebujesz fermentatorów. W tej chwili zostaje 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli istnieje możliwość zamowienia 1 sztuki to jestem chętny- odbiór Kraków. Zamówił bym dwa ale nie chce przesadzać z ilością zajmowanego miejsca w piwnicy :).

Przecież wiadro wchodzi jedno w drugie więc ilość zajmowanego miejsca jest niemal identyczna.

Co racja to racja. Kiedyś myślałem podobnie' date=' a dzisiaj nie mam w czym fermentować brzeczki.

Chłopaki z Krakowa biorą udział a akcji, więc doczepię Cię do tej grupy. Masz jeszcze kilka dni na zastanowienie się ile dokładnie potrzebujesz fermentatorów. W tej chwili zostaje 1 szt.[/quote']

przypuszczam że nie chodzi o to gdzie składowac pusty pojemnik ale gdzie pełny - a skoro nie ma miejsca na zapełnione fermentory to po co kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci brakło chętnych do setki, to możesz mnie liczyć na 3-4 sztuki. W końcu od czasu do czasu można odświeżyć fermentory. :)

Zainteresował mnie trochę ten punkt programu:

Producent informuje, iż wiadra nie posiadają wytłoczonego znaku przydatności produktu do celów spożywczych. Po zakupie można nabyć taki atest.

Nie bardzo rozumiem... Nie posiadają atestu? A jak się nabędzie taki atest to doklejają pieczątkę z widelcem i nożem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj od jakiej ilości jest rabat. Znam jeszcze ze dwa fora na których by się zebrało kilkadziesiąt sztuk...

Na paletę wchodzi 180-200 wiader. Myślę, że poniżej tej ilości nie ma co mówić o jakichkolwiek rabatach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci brakło chętnych do setki, to możesz mnie liczyć na 3-4 sztuki. W końcu od czasu do czasu można odświeżyć fermentory. :)

Zainteresował mnie trochę ten punkt programu:

Producent informuje, iż wiadra nie posiadają wytłoczonego znaku przydatności produktu do celów spożywczych. Po zakupie można nabyć taki atest.

Nie bardzo rozumiem... Nie posiadają atestu? A jak się nabędzie taki atest to doklejają pieczątkę z widelcem i nożem?

Atest nie jest wytłoczony na fermentatorze w formie znaku. Posiadają coś takiego jak certyfikat, który dopuszcza ich produkty do kontaktu z żywnością. Przypuszczam, że wszyscy lub nawet większość producentów takich fermentatorów używają tworzywa sztucznego w postaci PP (polipropylen). Z tego samego tworzywa sztucznego można kupić rury i wykonać sobie instalację sanitarną lub C.O.

 

O rabacie można rozmawiać tylko i wyłącznie, gdy zamówi się paletę czyli około 200 szt. Z punktu widzenia producenta, najlepszą opcją jest stała współpraca oraz częste zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również z chęcią bym się do Was podłączył, jeśli dalibyście radę dostarczyć fermentory chociaż do Krotoszyna ewentualnie Jarocina (miał bym bliżej żeby odebrać osobiście). Ale może ktoś jeszcze z wielkopolski się trafi i coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.