Skocz do zawartości

Akcja Fermentator 33 l


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

Wg postu z listą chętnych, widniałem że chcę 2 szt, potem dopisałem jeszcze dwie, ale lista nie była zaktualizowana, więc uznałem że jest ostateczna i zapłaciłem tylko za dwie. Skoro są chętni na te 2 dodatkowe sztuki, to już nie będziemy odkręcać. A jeśli miałyby zostać bezpańskie to zapłacić mogę w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kolego :) Lista była często aktualizowana. Pod koniec listopada prosiłem wielokrotnie aby zweryfikować swoje zamówienie.

 

Paczka przyjdzie to będziemy się zastanawiać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jeżeli zostaną Ci te wiadra które zamówiłem oczywiście za nie zapłacę i kiedyś je odbiorę, daj po prostu info na priv żeby mi nie uciekło.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jeżeli zostaną Ci te wiadra które zamówiłem oczywiście za nie zapłacę i kiedyś je odbiorę, daj po prostu info na priv żeby mi nie uciekło.

Pozdrawiam

Nie uciekną Ci. Nawet Ci je mogę podrzucić jak będę przejeżdżać przez Brzeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :beer:

 

Akcja dla grupy rzeszowskiej teoretycznie zakończona sukcesem, kurier z wiadrami już jedzie :okey:

No skandal! a co z wiadrami dla Rybnika :) !?!?

Skandal że akcja dla grupy rzeszowskiej zakończyła się sukcesem czy skandal że nie ma wiader dla grupy rybnickiej :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jeżeli zostaną Ci te wiadra które zamówiłem oczywiście za nie zapłacę i kiedyś je odbiorę' date=' daj po prostu info na priv żeby mi nie uciekło.

Pozdrawiam[/quote']

Nie uciekną Ci. Nawet Ci je mogę podrzucić jak będę przejeżdżać przez Brzeszcze.

No to już będzie full serwis:) oczywiście do tego masz u mnie piwa z piwniczki ... Mateusz rozumiem, że mam Ci robić przelew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz jeżeli zostaną Ci te wiadra które zamówiłem oczywiście za nie zapłacę i kiedyś je odbiorę' date=' daj po prostu info na priv żeby mi nie uciekło.

Pozdrawiam[/quote']

Nie uciekną Ci. Nawet Ci je mogę podrzucić jak będę przejeżdżać przez Brzeszcze.

No to już będzie full serwis:) oczywiście do tego masz u mnie piwa z piwniczki ... Mateusz rozumiem, że mam Ci robić przelew?

Możesz zrobić przelew albo na miejscu się rozliczymy jak już Ci podrzucę wiadra.

 

 

Cześć :)

 

Akcja dla grupy rzeszowskiej teoretycznie zakończona sukcesem, kurier z wiadrami już jedzie :beer:

No skandal! a co z wiadrami dla Rybnika :) !?!?

Wiadra są zamówione i wstępnie zapakowane, chcę tylko wybrać odpowiednią przesyłkę.

WiHuRa jakiego kuriera wybrałeś, ile zapłaciłeś ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, porównywałem i już wszystko wiem. Najlepszą wysyłą dla naszego zamówienia będzie paleta. Ogónie mówiąc jeśli zamówienie zostałoby podzielone na kartony zapłacilibyśmy bardzo dużo, może nawet połowę wartości zamówienia. Najtańsza przesyłka paletowa to jakieś 150 zł. Tyle samo byśmy zapłacili jakby nikt nie rezygnował, a całe 200 szt. poszłoby do Rybnika.

 

Krótko mówiąc, osoby które odbieraja wiadra w Rybniku będą zadowolone, pozostali mniej. Oznacza to, że do każdej sztuki będzie trzeba doliczyć około 3 zł. Jeśli koledzy, którzy nie mieszkaja na południu Polski stwierdzą, że wiadra 35 litrowe w tej cenie nie opłacają się, zwrócę pieniądze a co zostanie jakoś się podzieli dla chętnych.

 

Ciężko się rozmawia z kobietą z tej firmy i szczerze mówiąc koszt przesyłki mnie zaskoczył. Z drugiej strony całe zamówienie waży ponad 80 kg a wiadra mają swoje gabaryty.

 

Dla przykładu, osoba która zamówiła 10 szt. będzie musiała dopłacić jakieś 30 zł czyli podobnie jakby indywidualnie zamawiała kuriera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz czy to jest europaleta? jakie ma dokładnie wszystkie wymiary? przypomnij mi jeszcze skąd to chcesz zabierać , sprawdzę jedną rzecz, może uda mi się załatwić coś tańszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz czy to jest europaleta? jakie ma dokładnie wszystkie wymiary? przypomnij mi jeszcze skąd to chcesz zabierać , sprawdzę jedną rzecz, może uda mi się załatwić coś tańszego

Wiem tylko ze paleta ma wymiary 120x80 cm. Waga zamówienia wraz z paletą to jakieś 100 kg. Jaka jest wysokość palety wraz z wiadrami tego nie wiem. Gdyby pakować wiadra w kartony wyszłoby ich około 6 o wymiarach 80x80x40 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz czy to jest europaleta? jakie ma dokładnie wszystkie wymiary? przypomnij mi jeszcze skąd to chcesz zabierać ' date=' sprawdzę jedną rzecz, może uda mi się załatwić coś tańszego[/quote']

Wiem tylko ze paleta ma wymiary 120x80 cm. Waga zamówienia wraz z paletą to jakieś 100 kg. Jaka jest wysokość palety wraz z wiadrami tego nie wiem. Gdyby pakować wiadra w kartony wyszłoby ich około 6 o wymiarach 80x80x40 cm.

a skąd odbiór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz czy to jest europaleta? jakie ma dokładnie wszystkie wymiary? przypomnij mi jeszcze skąd to chcesz zabierać ' date=' sprawdzę jedną rzecz, może uda mi się załatwić coś tańszego[/quote']

Wiem tylko ze paleta ma wymiary 120x80 cm. Waga zamówienia wraz z paletą to jakieś 100 kg. Jaka jest wysokość palety wraz z wiadrami tego nie wiem. Gdyby pakować wiadra w kartony wyszłoby ich około 6 o wymiarach 80x80x40 cm.

Mnie wychodzi że można wysłać paczkę o maksymalnych wymiarach 90x80x40 do 30kg za 16,30zł, przy tych wymiarach można pokusić się o zmniejszenie ilości paczek do 5. Licząc nawet te 6 paczek, kosz przesyłek wyniesie 98zł, pytanie tylko ile waży jedna paczka?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolonia Warszawska.

 

 

Kobita sama nie umie sie określić ile kartonów wyjdzie. Raz mówi że 4, innym razem ze 6 i więcej. Nie chcę długo zwlekać z wysyłką, ponieważ zdaję sobie sprawę z tego, że cierplowość piwowarów jest ograniczona, a sama akcja trwa już jakiś czas.

 

Mają strasznie dziwne podejście do klienta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier zamówiony. Przesyłka kosztuje jakieś 120 zł. Firma przygotowała wiadra na palecie i nie kwapi się żeby pokombinować w inny sposób. Tańszej przesyłki nie znalazłem, a szukałem kilka dni. Zamówiłem kuriera DPD podając wymiary palety 120x80x100 o wadze 100 kg. chciałem wybrać znaną firmę kurierską, nowo powstałe i niesprawdzone nie interesują mnie. Mam nadzieję, że wysokość palety nie przekroczy 100 cm. Ile razy pytam jakie są dokładne wymiary otrzymuję inne informacje. Chcę wreszcie zakończyć współpracę z tą panią. Może kiedyś jeszcze zorganizuję podobną akcję ale na pewno u innego przedstawiciela handlowego, który będzie bardziej kompetentny. Czekamy na przesyłkę. Przy odrobinie szczęścia dotrze jeszcze w tym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informuję wszystkich uczestników akcji, że godzinę temu wiadra do mnie dotarły. Szczegóły co do odbioru podam do 24 h, ponieważ za chwilę wyjeżdżam do pracy.

 

Wiadra są białe, ładne, bez uszkodzeń. Mają na spodzie znak atestu, także są przeznaczone do kontaktu z żywnością. Pierwsze co rzuca się w oczy to gabaryty wiadra - jest mniejszy niż fermentator dostępny w sklepach piwowarskich, ale za to szerszy. Chyba rzeczywiście ma 35 litrów. Niebawem zrobię test :)

 

Dokładny koszt przesyłki to 121,77 zł, ilość wiader to 62 szt. Do każdego wiadra będzie trzeba dopłacić 1,96 zł i to są ostateczne koszty. Jutro podam szczegóły jak zorganizujemy dopłatę, a teraz śmigam do pracy.

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom akcji za zaufanie, organizację zbiórki pieniędzy, cierpliwość i konsekwencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środę wiadra odbierze ode mnie kolega Porter. Niestety wcześniej nie jesteśmy w stanie tego zrobić, ponieważ ostatnio pracuję na II zmianie - w środę mam wolny dzień. Przy odbiorze wiader, Andrzej będzie zbierał dopłatę czyli 1,96 zł do każdej sztuki. Porter zabierze wiadra dla następujących osób:

 

Porter - 3 szt.

Apolloks - 2 szt.

Ignac99 - 4 szt.

bielok - 10 szt.

Pastaga - 2 szt.

pavulonek - 2 szt.

mateos - 6 szt.

Arczi - 6 szt.

 

Wiadra dla kolegów Arczi, mateos, pavulonek dostarczy kolega Apolloks. Wszelkie pytania związane z transportem proszę kierować bezpośrednio do niego.

 

Ja organizuję transport dla poniższych osób, postaram się zamówić najtańszego kuriera (ok. 15 zł) i wysłać wiadra w przyszłym tygodniu. Kolega ijon otrzyma swoje zamówienie osobiście ode mnie, chyba że sytuacja się zmieni. Poniższe osoby otrzymają na PW info ile należy jeszcze dopłacić. Dopłatę będzie stanowiła cena transportu do Rybnika (1,96 zł/ szt.) oraz kuriera do miejsca zamieszkania.

ijon - 3 szt.

gigo - 4 szt.

Lukas - 2 szt.

 

Kolega bartekiaga1 nie wpłacił pieniędzy za wiadra, dlatego jestem zmuszony skreślić go z listy uczestników. Pierwotnie zamówił 3 szt.

 

Jeśli dobrze liczę, zamówiłem 62 szt., 5 szt. zostało do podziału. Ja rezerwuję 3 szt. Kolega Bielok chciał jeszcze 2 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.