Skocz do zawartości

Akcja Fermentator 33 l


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem podejście firmy trochę nie na miejscu. Mamy szanse na znalezienie jakiejś innej firmy której zależy na klientach? Nie chodzi mi tu o pieniądze jakie mamy im zapłacić a o podejście do nas, wole zapłacić miłym ludziom niż takim. :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę brutalnie zapytam. Sprawdzaliście koszty wysyłki przez zamówieniem wiader?

Ostatnio wysyłałem beczkę i o ile wagowo wszystko było ok, to opakowanie nie było kartonowe, kanciate, łatwe do zestercenia tylko owinąłem beczkę i kurier mi marudził. Szczęśliwie paczka pojechała za 18 zł, choć powinna kosztować 30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Warszawy poszły PW. Jak ktoś nie dostał proszę o kontakt. Zapomniałem dopisać, żebyście w tytule wpisywali swoje nicki. Termin wpłaty to 07.12, czyli do środy, bo muszę wcześniej przesłać dalej kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co z kosztami przesyłki ? Mamy to uwzględniać w przelewie ? Jeśli tak to w jakiej kwocie ?

Myślę' date=' że każdy z grupy musi się tu dogadać z liderem. W końcu to on będzie zamawiał kuriera.[/quote']

Stasiek ma rację, to liderzy zamawiają kuriera. W odpowiednim momencie, będę się kontaktował z liderami w tej sprawie.

 

Panowie spokojnie, nie nerwowo ;) Dam znać co do rozmiarów paczki, wagi itp. W tym momencie jeszcze jest za wcześnie na takie pytania, ponieważ nikt nie zna odpowiedzi. To wszystko musi trwać. Jest nas blisko 50 osób, zamawiamy ponad 200 wiader, suma zamówienia opiewa na ponad 3000 PLN. To musi trochę trwać, żeby się ze wszystkimi dogadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie o kuriera z mojej strony było po to , żeby się dowiedzieć jak potem rozwiążemy sprawę opłaty za tego kuriera :( Znowu będziemy przelewać kasę :P Bo ja podałem kwoty do przelewów dokładnie takie jakie wychodzą ilośc sztuk x 15,74 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie o kuriera z mojej strony było po to , żeby się dowiedzieć jak potem rozwiążemy sprawę opłaty za tego kuriera :/ Znowu będziemy przelewać kasę :P Bo ja podałem kwoty do przelewów dokładnie takie jakie wychodzą ilośc sztuk x 15,74 :P

Je też podałem do przelewu tyle co za fermentator. Za kuriera rozliczymy się przy odbiorze. Możesz cenę za przesyłkę podzielić na ilość zamawiających, albo na ilość fermentatorów, kwestia dogadania się:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie o kuriera z mojej strony było po to , żeby się dowiedzieć jak potem rozwiążemy sprawę opłaty za tego kuriera :( Znowu będziemy przelewać kasę :P Bo ja podałem kwoty do przelewów dokładnie takie jakie wychodzą ilośc sztuk x 15,74 :P

Myślę że sam zamawiasz i opłacasz kuriera,a opłatą dzielisz się ze swoją grupą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pytanie o kuriera z mojej strony było po to ' date=' żeby się dowiedzieć jak potem rozwiążemy sprawę opłaty za tego kuriera :) Znowu będziemy przelewać kasę :) Bo ja podałem kwoty do przelewów dokładnie takie jakie wychodzą ilośc sztuk x 15,74 :)[/quote']

Myślę że sam zamawiasz i opłacasz kuriera,a opłatą dzielisz się ze swoją grupą

Dokładnie tak ;) Proszę Was Panowie, czytajcie wszystko co piszę, ponieważ już kilka razy pisałem o tym jak będzie przebiegać akcja. Uczestnicy akcji także odpowiadali wielokrotnie na takie pytania. Pytamy kilka razy o kwestie, które były wcześniej poruszane. Robi się przez to małe zamieszanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podałem adresy do wysyłki. Ciekaw jestem jak firma zaakceptuje pakowanie wiader po kilka sztuk. Te grupy, które zamówiły kilkanaście sztuk lub więcej, myślę, że mogą spać spokojnie. Chociaż z drugiej strony firma zaskakuje mnie coraz bardziej i sam nie jestem pewny co nas czeka ;) Póki co, nie otrzymuję maili od firmy. Pewnie dopiero napiszą coś jak będą mieli wszystko przygotowane lub będą wiedzieli, że mają taką ilość wiader na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jak myślałem. Dział sprzedaży odmówił podzielenia zamówienia na kilka paczek. Zamówienie jest do zrealizowania ale wszystko musi przyjść do mnie, a następnie podzielę wszystko na paczki i wyślę do liderów grup. Trzeba się liczyć z tym, że każde wiadro będzie droższe. Pewnie będzie to kwota rzędu 1 zł. lub może nawet mniej. Wszystko zależy ile będzie kosztował transport 204 wiader do Rybnika.

 

Co myślicie o tym rozwiązaniu Koledzy. Chciałbym jeszcze dzisiaj dać odpowiedź producentowi, mam na to kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sprawę należy kontynuować, jeśli nawet koszty przesyłki do Rybnika będą rzędu 200 zł to na 1 wiadro będzie to koszt 1 zł. Kwestia jest taka że na Ciebie spadnie robota w rozdzieleniu tego na zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ostatecznego kosztu dojdzie więc koszt przesyłki:

producent-Rybnik (dzielona przez 204 ilość wszystkich wiader)

Rybnik- grupa liderska (dzielona przez ilość osób, lub przez ilość wiader)

grupa liderska- odbiorca (nawet bilet miejski kosztuje :( )

a i czas to pieniądz :(

 

więc czy wobec oferty typu http://www.piwodziej.pl/pl/p/Fermentor-33l-z-pokrywa/235

nie zaczyna to być sztuka dla sztuki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc czy wobec oferty typu http://www.piwodziej.pl/pl/p/Fermentor-33l-z-pokrywa/235

nie zaczyna to być sztuka dla sztuki??

Tylko że te są niedostępne (od bardzo długiego czasu), nie wiadomo kiedy będą (strona mówi że wnet), a jak już będą to mogę być w innej cenie, i na pewno nie będzie ich 200 sztuk, ... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientowałem to koszt przesyłki paletowej o wadze 150 kg mieści się w przedziale 150 - 200 zł.

Przypuszczalnie taki byłby koszt przesyłki do Rybnika. Do tego dojdzie jeszcze kurier do Lidera grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.