Skocz do zawartości

Akcja Fermentator 33 l


19Mateusz87

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli istnieje możliwość zamowienia 1 sztuki to jestem chętny- odbiór Kraków. Zamówił bym dwa ale nie chce przesadzać z ilością zajmowanego miejsca w piwnicy :).

Proszę o dołączenie jeszcze jednej sztuki- piszę się na dwa fermentory i przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec miesiąca udostępnię listę chętnych oraz wstępne grupy. Sami zauważycie, czy się pomyliłem z liczba wiader, a jeśli tak się zdarzy, proszę o interwencję :) Będę też prosił o dobrowolne zgłoszenie się lidera grupy celem przekazania mi namiarów teleadresowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty mój wybawicielu :) Dzięki Krzysiu. Gostyń - jeśli można moje fermentory pójdą do Was.

Nie ma problemu' date=' przechowamy i wymienimy na pełne :)[/quote']

Sławek zapomniałeś o przeliczniku 2 pełne za 1 pusty :)

Edytowane przez danol148
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy biorą to ja tez z 2-3 szt. a co, niech magazyn pęka w szwach :)

niedługo sami dobijemy do pełnej palety :)

Mnie to bardzo cieszy. Pierwszy raz jestem organizatorem takiej akcji. Zajmowanie się tym sprawia mi bardzo dużo radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz jestem organizatorem takiej akcji. Zajmowanie się tym sprawia mi bardzo dużo radości.

Teraz już wiesz, co czuje Ojciec Dyrektor :)

 

Żeby Cię jakoś odciążyć, zgłaszam się dobrowolnie na koordynatora :) grupy rybnickiej. Kto z okolic reflektuje na odbiór wiaderek w Rybniku - proszę o kontakt na PW. Dane przekażę Szefostwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już ponad 100 szt, mniej więcej 120. Widzę, że ruch z fermentatorami się zmniejszył. W związku z tym przygotuję ostateczną listę dużo szybciej, ale i tak będę czekał do końca miesiąca z propozycjami. Widzę kilka dużych grup oraz kilka osób niezrzeszonych rozsypanych po całej Polsce ;) Po ujawnieniu listy można jeszcze zmienić zdanie co do ilości zamówionych wiader lub też zrezygnować z akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zawiązała się grupa warszawska to i ja się dopiszę, 2-3szt

 

Tradycyjnie służę potencjalną pomocą dla frakcji radomskiej :P

 

PS 33l to ile to kg słodu nieśrutowanego?? worek (25kg) wejdzie?

Edytowane przez Mimazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ty mój wybawicielu :) Dzięki Krzysiu. Gostyń - jeśli można moje fermentory pójdą do Was.

Nie ma problemu' date=' przechowamy i wymienimy na pełne ;)[/quote']

Sławek zapomniałeś o przeliczniku 2 pełne za 1 pusty :P

Super, że mogę na Was liczyć. Piwowarzy to jednak jedna wielka rodzina (z moją rodziną czasami podobnie bym wyszedł jak z Wami :)). Jeśli będę miał jakiegoś kwasa (tfu, tfu) to na pewno podwiozę do Gostynia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu' date=' przechowamy i wymienimy na pełne :)[/quote']

Sławek zapomniałeś o przeliczniku 2 pełne za 1 pusty :)

Super, że mogę na Was liczyć. Piwowarzy to jednak jedna wielka rodzina (z moją rodziną czasami podobnie bym wyszedł jak z Wami ;)). Jeśli będę miał jakiegoś kwasa (tfu, tfu) to na pewno podwiozę do Gostynia :P

Przywieź nic się nie zmarnuje będzie po podlewania mięsiwa na grillu a juk już zabraknie kufelek do pełni szczęścia to i to wypijemy :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałem. :P Przywozić do Gostynia 22 litry czy lać w kanał i poczekacie aż do was dopłynie? Oczywiście był to mój pierwszy, najstarszy fermentor. Dobrze, że jest akcja.

Edytowane przez grzechu_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.